Reklama

Operace brzlíku a myastenie gravis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iwet
Povídálka 20 příspěvků 05.03.17 16:49
Operace brzliku a myastenie gravis

Ahojky,
zakládám novou diskuzi ohledně myastenie gravis a operace brzliku která s tím dost souvisi.Ceka me tedka v květnu a mam z toho obavy.Mam 5.měsíční holčičku o kterou se musím starat.Ma někdo zkušenosti s tímto zákrokem? děkuji předem za odpověd Iveta

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 22:10

Osobni zkusenost nemam, ale pracuji ve fakultni nemocnici, kde se ten zakrok provadi. Samozrejme, je to operace a svoje rizika nese, ale pokud ji tvoji lekari indikovali, tak k tomu jiste dobry duvod je. Neboj, dobre to dopadne. Budou te operovat thorakoskopicky nebo otevrene?

malina83
Závislačka 3301 příspěvků 05.03.17 23:37

@Iwet moje tchýně tuhle operaci absolovovala před 7 lety a dost ji to pomohlo

Iwet
Povídálka 20 příspěvků 06.03.17 15:30

Ahojky jee děkuju do Motola jsme jezdili nemohla jsem přijít do jiného stavu tak Motol znám a díky reprodukčni medicíně mám zdravou krásnou holčičku. Bohužel mě zjistili, dg. Myastenie gravis byla jsem na tom špatne ležela na neurolog. Jipce už dvakrát dostavala imunoglobuliny, kortikoidy atd…Udelali me CT hrudníku a mám tam thymus 17×17×17 pry by to chtelo ven aby me to nedělalo neplechu.Jak ta operace probíha? Cekají me hrudni dreny a pod.?Predem děkuji za odpoved

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 17:48

Ja to znam hlavne z anesteziolo­gickeho hlediska, ta operace ma pro nas anesteziology urcita specifika, ale vzhledem k tomu, ze jsou s tim u nas docela zkusenosti, tak se vse ohlida, neboj. Co se tyce vlastniho chir. vykonu tak se dela vice zpusoby-bud otevrene skrze hrudni kost a nebo nekdy thorakoskopicky-pomoci nekolika malych otvoru specialnimi instrumenty. Vsechno ma sve vyhody a nevyhody, ale o tom te musi poucit chirurg a vysvetlit ti co a jak. Nekteri lide na operaci zareaguji tak, ze muzou uplne vysadit leky, nekterym je mozno je alespon snizit a nekteri na operaci vubec nezareaguji. Tak hodne stesti :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama