Reklama

Operace endometriozy ve střevě + hysterektomie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciana99
Nováček 3 příspěvky 05.02.17 16:13
Operace endometriozy ve střevě + hysterektomie

Ahoj všichni, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s operací endometriozy ve střevě, spojené příp. s hysterektomií. Tento výkon mě teprve čeká, hlavou se mi honí spousty otázek a odpovědi moch nenacházím. Proto by mi moc pomohly zkušenosti někoho, kdo už to má za sebou. Za reakci budu moc vděčná.

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 05.02.17 16:56

Fakt hysterektomie? To je odstranění dělohy.
Nebo myslíš hysteroskopii - jako diagnostickou metodu, zda je vše OK?

Luciana99
Nováček 3 příspěvky 05.02.17 17:18
Hysterektomie

Ano, myslím odstranění dělohy. Jsem už po dětech a další neplánuji. Mám hlubokou infiltrující endometriozu ve všech orgánech malé pánve (snad kromě močového měchýře). Tímto by se mělo předejít dalšímu krvácení, což já jen uvítám. Jeden vaječník by mi měl po výkonu zůstat. Druhý je zasažený endometriomem tak silně, že půjde pryč stejně jako děloha.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 05.02.17 17:24

Tak to se omlouvám, myslela jsem, že budeš před dětmi.

tak držím palce ať ti to dobře dopadne a nebudeš mít žádné komplikace

Luciana99
Nováček 3 příspěvky 05.02.17 17:32

V pořádku a díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama