Reklama

Operace hemangiomu u 3měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulika
Kecalka 189 příspěvků 14.02.17 15:32
operace hemangiomu u 3 měsíčního miminka

Ahoj, čeká nás operace hemangiomu v Motole.
Na nic jsem se nezeptala :(
Máte někdo zkušenost?
Prckovi jsou skoro 3 měsíce, nekojím. Nechají mě tam s ním?
Je nějaká možnost připravit si mlíčko? Mám si vzít mlíčko a vodu s sebou nebo tam je? Jak lze udržet takhle malé miminko před operací bez jídla?
Díky :(

Reklama

Reakce:

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 14.02.17 15:39

Nevim, jak je to v Motole, ale kdyz ja s ditetem byla na plasticke chirurgii, a mel skoro 2 roky, tak sunar tam meli svuj, oni to delali. A pred operaci take nejedl, od pul noci do 10 rano, kdy sel na operaci. Pravda, veskerou info mi dali do ruky.Tam s ditetem do 2 dokoncenych let maminka mohla byt zdarma.Teda,au­tomaticky s maminku pocitali.
Tak snad i v Motole take tak.
A kde hemangiomu, ze jdete na operaci?
Maly take ma, na krku vzadu, ale snad to nicemu nevadi.moc to neni videt, pokud neni hodne ostrihany.
:hug:

Tarinka
Echt Kelišová 8192 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 15:49

A kde to ma? Dcera se lecila betablokatory.

Janulika
Kecalka 189 příspěvků 14.02.17 17:13

Má ho na oušku, je hodně vypouklý, roste a krvácí :(

Tarinka
Echt Kelišová 8192 příspěvků 1 inzerát 14.02.17 17:29

A kdyz se to da operovat, tak to je fajn :) to bude vse v pohode… taky jsme si s tim uzili. S Motolem teda neporadim, byly jsme v Brne.

veveruse78
Echt Kelišová 9095 příspěvků 4 inzeráty 14.02.17 18:04

@Janulika byli jsme sice s necim jinym, ale taky v Motole…budes tam s nim normalne na pokoji, on v takove kovove postylce se spruslama, ty budes mit klasickou postel vedle nej. Mliko s sebou brat nemusis, vse dostanes, jen si nahlasis, jakou konkretni znacku chces a kolik a jak casto a pokazde ho budes mit pripravene.
To nejezeni pred narkozou bylo nejhorsi :( maly pak uz hodne plakal, nechapal, proc mu nedam najist :zed: mohla jsem tam mit kocarek, tak jsem ho furt vozila a snazila se nejak rozptylit no…po narkoze byl ten plac jeste horsi a dve hodinÿ jeste porad nemohl jizt. Dostal jen kapacku na zavodneni, to jsem ho celou dobu drzela v naruci, pak na chvili konecne usnul a jak se probral, tak jsem mohla dat trosku vody a kdyz nezvracel, tak uz dat mlicko :pankac: )
Taky jsem se tam moc nevyspala, je tam vsechno hrozne slyset, deti placou nebo ty vetsi jsou hlucnejsi a maleho furt neco budilo…no oddechli jsme si, jak jsme mohli uz konecne domu…

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 14.02.17 18:19

Syn byl na operaci na kardio v Motole. Tam to měli tak, že na JIP s ním človek mohl být pouze přes den - od dopoledne časově podle vizit nebo jiných plánovaných věcí do 20h večer. Bohužel nebylo místo na lůžkovém, kde bych s ním mohla být.
Druhá věc je, že bylíme hned u Prahy, tak možná mi ani proto nenabídli místo na lůžkovém. Na druhou stranu byl celých 6 dní na JIPu, pak na jednu noc přeložený na lůžkové, kde jsem s ním byla a další den domů.
Syn byl tedy větší, 3,5r.
Jídlo vč. umělého mléka připravují oni ve své kuchyni.
Motol má v areálu k dispozici i ubytovnu pro mimopražské rodiče, pokud není místo na lůžkovém nebo je právě dítě na tom JIPu.
Ptejte se při příjmu na odd. nebo předtím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama