Operace hemangiomu u 3měsíčního miminka

194
14.2.17 15:32

operace hemangiomu u 3 měsíčního miminka

Ahoj, čeká nás operace hemangiomu v Motole.
Na nic jsem se nezeptala :(
Máte někdo zkušenost?
Prckovi jsou skoro 3 měsíce, nekojím. Nechají mě tam s ním?
Je nějaká možnost připravit si mlíčko? Mám si vzít mlíčko a vodu s sebou nebo tam je? Jak lze udržet takhle malé miminko před operací bez jídla?
Díky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1097
14.2.17 15:39

Nevim, jak je to v Motole, ale kdyz ja s ditetem byla na plasticke chirurgii, a mel skoro 2 roky, tak sunar tam meli svuj, oni to delali. A pred operaci take nejedl, od pul noci do 10 rano, kdy sel na operaci. Pravda, veskerou info mi dali do ruky.Tam s ditetem do 2 dokoncenych let maminka mohla byt zdarma.Teda,automaticky s maminku pocitali.
Tak snad i v Motole take tak.
A kde hemangiomu, ze jdete na operaci?
Maly take ma, na krku vzadu, ale snad to nicemu nevadi.moc to neni videt, pokud neni hodne ostrihany.
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8750
14.2.17 15:49

A kde to ma? Dcera se lecila betablokatory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
14.2.17 17:13

Má ho na oušku, je hodně vypouklý, roste a krvácí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8750
14.2.17 17:29

A kdyz se to da operovat, tak to je fajn :) to bude vse v pohode… taky jsme si s tim uzili. S Motolem teda neporadim, byly jsme v Brne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9254
14.2.17 18:04

@Janulika byli jsme sice s necim jinym, ale taky v Motole…budes tam s nim normalne na pokoji, on v takove kovove postylce se spruslama, ty budes mit klasickou postel vedle nej. Mliko s sebou brat nemusis, vse dostanes, jen si nahlasis, jakou konkretni znacku chces a kolik a jak casto a pokazde ho budes mit pripravene.
To nejezeni pred narkozou bylo nejhorsi :( maly pak uz hodne plakal, nechapal, proc mu nedam najist :zed: mohla jsem tam mit kocarek, tak jsem ho furt vozila a snazila se nejak rozptylit no…po narkoze byl ten plac jeste horsi a dve hodinÿ jeste porad nemohl jizt. Dostal jen kapacku na zavodneni, to jsem ho celou dobu drzela v naruci, pak na chvili konecne usnul a jak se probral, tak jsem mohla dat trosku vody a kdyz nezvracel, tak uz dat mlicko :pankac: )
Taky jsem se tam moc nevyspala, je tam vsechno hrozne slyset, deti placou nebo ty vetsi jsou hlucnejsi a maleho furt neco budilo…no oddechli jsme si, jak jsme mohli uz konecne domu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.2.17 18:19

Syn byl na operaci na kardio v Motole. Tam to měli tak, že na JIP s ním človek mohl být pouze přes den - od dopoledne časově podle vizit nebo jiných plánovaných věcí do 20h večer. Bohužel nebylo místo na lůžkovém, kde bych s ním mohla být.
Druhá věc je, že bylíme hned u Prahy, tak možná mi ani proto nenabídli místo na lůžkovém. Na druhou stranu byl celých 6 dní na JIPu, pak na jednu noc přeložený na lůžkové, kde jsem s ním byla a další den domů.
Syn byl tedy větší, 3,5r.
Jídlo vč. umělého mléka připravují oni ve své kuchyni.
Motol má v areálu k dispozici i ubytovnu pro mimopražské rodiče, pokud není místo na lůžkovém nebo je právě dítě na tom JIPu.
Ptejte se při příjmu na odd. nebo předtím.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama