Operace hemoroidů v celkové narkóze.

Anonymní
18.1.21 18:24

Operace hemoroidů v celkové narkóze.

Ahoj, podstoupil jste někdo operaci hemoroidů? Je to opravdu tak obrovská bolest? Četla jsem diskuze a docela se toho děsím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.1.21 18:54

Bolí to jak čert, ale musí se to vydržet, výplati se to. Já jsem si zaplatila termoablaci, je to šetrnější než klasická chirurgie, ale i tak to po operaci bylo hodně bolestivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 19:12
@Anonymní píše:
Bolí to jak čert, ale musí se to vydržet, výplati se to. Já jsem si zaplatila termoablaci, je to šetrnější než klasická chirurgie, ale i tak to po operaci bylo hodně bolestivé.

A bolí to dlouho? Jsem zvědavá, jak bude schopna se starat o dvě malé děti. Jedno roční a druhá je prvňáčka :roll: takže jen tak ležet nebudu :? ukoly, učení. Ach jo. Mě ty hemoroidy teda ještě nikdy neboleli, ale od včera plno krve při stolici, tak mi dnes doktor řekl, že mě objedná na operaci. A prosímtě, to odoperujou vnitřní, ale i ty co mi lezou ven? nebo jen vnitřní? To mi neřekl a já se zapoměla zeptat. Do toho musím před operací na Covid testy a mám se zaregistrovat a objednat, ale nevim kdy, aby to nebylo pozdě ani moc brzy. Nástup mám 7.2

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 21:41

Asi to bolí hodně, pacientům dáváme vždy opiátovou injekci, ale mám pocit, že pak už se „vzchopí“ rychle. Většinou 3. den už ok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 06:26

Ahoj, já byla. U a po operaci to nebolí, máš narkózu a léky na bolest. Ale pak když máš jít na velkou tak to je fakt zážitek. Na záchodě jsem strávila vždy tak hodinu. Cca za tři až čtyři týdny se to dalo do normálu a teď jsem ráda, že jsem byla, už vůbec nevím, že jsem něco takového absolvovala, takže to určitě za tu bolest stálo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 06:33
@Anonymní píše:
Ahoj, já byla. U a po operaci to nebolí, máš narkózu a léky na bolest. Ale pak když máš jít na velkou tak to je fakt zážitek. Na záchodě jsem strávila vždy tak hodinu. Cca za tři až čtyři týdny se to dalo do normálu a teď jsem ráda, že jsem byla, už vůbec nevím, že jsem něco takového absolvovala, takže to určitě za tu bolest stálo.

Ahoj, a jak dlouho jsi tam prosím byla? Já mám nástup den před operací. Bojím se toho hrozně. Můj stav není akutní, ale venku mám hemoroidy fakt dost. Mám tam hodně bouliček, tak doufám, že když už budu takhle trpět tak že mi nevezmou jen vnitřní ale i ty vnější

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat