Operace horních víček a injekce, bolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 17.03.18 22:37
Operace hornich viček a injekce, bolí?

Ahoj, v pátek jdu na operaci horních víček a prý dost bolí ta injekce na umrtvení? Docela se bojím a přemýšlím tam nejít. Máte prosím některá zkušenost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 23:21

@Lamátko Anestetikum vždycky štípne. Holt pro krásu se musí trpět.

Žirafa 69
Extra třída :D 14930 příspěvků 17.03.18 23:33
@Lamátko píše:
Ahoj, v pátek jdu na operaci horních víček a prý dost bolí ta injekce na umrtvení? Docela se bojím a přemýšlím tam nejít. Máte prosím některá zkušenost.

Jako z důvodu „zralejšího věku“,jo? A kolik to asi tak stojí?
Jen si tu tak teoretizuju ;) (teda pro mě je nějaká injekce prkotina, myslím jako co už mám vše za sebou),že mít navíc ty prachy, jdu do toho asi taky (ročník mám v nicku).
Při každodenním pohledu do zrcadla mi to tak nepřijde, ale když jsem se viděla zblízka na fotkách, tak mi málem nejsou vidět „celé“ stíny… :roll:

cecetka
Kelišová 6833 příspěvků 18.03.18 07:28

@Žirafa 69 Jsem jen o 4 roky mladsi a bohuzel uz to tak mam taky. Ale mam strach z toho, ze to chirurg muze zkazit, a co pak??? :nevim:

@Lamátko Znecitlivujici injekce bych se nebala. Ona nebude uplne bezbolestna, protoze kuze kolem oci je dost citliva, ale nebude to nic, co by se nedalo chvilkove vydrzet. Znecitlivujici injekce u zubare taky nejsou zrovna prijemne, presto je lide vice a vice vyzaduji :kytka:

Uživatel je onlineRusset
Kelišová 6721 příspěvků 18.03.18 07:31
@Lamátko píše:

Kolegyně na tom byla a prý to nebolelo. Za týden vyndají stehy, opatrnost jen první dny, nepředklánět se a neuhodit se do toho. Mně dávali injekci při odstranění pihy a nebolelo to vůbec :nevim: Ani snad štípnutí jsem necítila. Ale kolem očí to je asi citlivější, já to měla na krku.

dasajur
Kecalka 161 příspěvků 18.03.18 07:55

Znecitlivujici injekce do patra za zubem bolí mnohem víc. Trochu to stipne. Opravdu nic hrozného. A je to chvilicka.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 18.03.18 08:11

Injekce je jedna vec, ale co budes delat az to po umrteni prijde k sobe? :mrgreen:

Žirafa 69
Extra třída :D 14930 příspěvků 18.03.18 08:40
@debra.morgan píše:
Injekce je jedna vec, ale co budes delat az to po umrteni prijde k sobe? :mrgreen:

Co by - chvilku to bude bolet a pak se bude radovat, že vypadá mladší. ;)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 18.03.18 08:49

@Žirafa 69 tojo, ale az to pak po umrtveni prijde k sobe a nez se to poradne zahoji…to bude horsi nez nejaka injekce…

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 18.03.18 09:48

@cecetka jsem stejny rocnik jako ty-viz. komunikace s zirafou…noo a resim to docela taky i kdyz muj o ctyri roky mladsi ex ma problem vskutku velikej…zrovna minuly tyden jsem potkala znamou, po ca trech letech a pri pohledu na ni mi okamzite doslo, ze ma za sebou tenhle zakrok…vypada uplne jinak, oci jakoby obnazeny, vypouleny a v tom umele rasy.. nelibila se mi, neco neprirozeneho…zatim to u me nehori, ale jednou bude a nevim nevim

Danuda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 18.03.18 09:53

Mam to za sebou, injekce je jen takový tlak a hojení jsem se bála, ale vůbec to nebolelo když odeznelo umrtveni akorat jsem vypadala jak kdyby me někdo zmlátil ????

Danuda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 18.03.18 09:53

:mrgreen

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 18.03.18 10:06
@Danuda píše: :mrgreen

a s vysledkem max spokojenost???
duvod byl ryze kosmeticky nebo treba vicko tak prepadavalo, ze bylo omezeni zraku atp.?

Venetia
Vesmírná mluvilka 30505 příspěvků 18.03.18 10:17
@Lamátko píše:

celá akce není nic příjemného, ale dá se to vydržet

Venetia
Vesmírná mluvilka 30505 příspěvků 18.03.18 10:19
@debra.morgan píše:
Injekce je jedna vec, ale co budes delat az to po umrteni prijde k sobe? :mrgreen:

kupodivu to nebolí. aspon mně ne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama