Reklama

Operace karpalních tunelu a řízení auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.08.18 11:21
Operace karpalních tunelu a řízení auta

Kdo jste byli na operaci karpalních tunelu?? Zajímá mě po jaké době je možno řídit auto ku příkladu.

Reklama

Reakce:

martina1988
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 22.08.18 11:27

Mamka byla a řídila už třetí den.Musela na kontroly a nikdo jí vozit nemohl

Veru1987
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.08.18 11:32

Tak to je hezké. Přítel právě jde, a uvažovali jsme jak to bude zvládat vše. Já budu chodit do práce.

Klanel
Kecalka 316 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 11:35

Manzel byl s pravou rukou a vezla jsem ho jen ten den po zakroku domu, druhy den uz ridil sam ;)

Ale osobne si myslim, ze je to nebezpecne, jak pro provoz na silnici, tak pro tu operovanou ruku… Ty reakce jsou podle me pak omezene…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.08.18 11:41
@Klanel píše:
Manzel byl s pravou rukou a vezla jsem ho jen ten den po zakroku domu, druhy den uz ridil sam ;)Ale osobne si myslim, ze je to nebezpecne, jak pro provoz na silnici, tak pro tu operovanou ruku… Ty reakce jsou podle me pak omezene…

Spíše budeme potřebovat aby to tak za 14 dní už zvládal dobře. Budu pak mimo.

arinecka
Závislačka 4603 příspěvků 22.08.18 12:05

@Veru1987 Tak asi záleží jak bude operace proveden, jestli laparoskopicky tak to je pohoda a brzy bude ok, jestli ne tak to je na dlouho :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama