Operace karpalních tunelu a řízení auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.08.18 11:21
Operace karpalních tunelu a řízení auta

Kdo jste byli na operaci karpalních tunelu?? Zajímá mě po jaké době je možno řídit auto ku příkladu.

Reakce:
martina1988
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 22.08.18 11:27

Mamka byla a řídila už třetí den.Musela na kontroly a nikdo jí vozit nemohl

Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.08.18 11:32

Tak to je hezké. Přítel právě jde, a uvažovali jsme jak to bude zvládat vše. Já budu chodit do práce.

Klanel
Kecalka 320 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 11:35

Manzel byl s pravou rukou a vezla jsem ho jen ten den po zakroku domu, druhy den uz ridil sam ;)

Ale osobne si myslim, ze je to nebezpecne, jak pro provoz na silnici, tak pro tu operovanou ruku… Ty reakce jsou podle me pak omezene…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 22.08.18 11:41
@Klanel píše:
Manzel byl s pravou rukou a vezla jsem ho jen ten den po zakroku domu, druhy den uz ridil sam ;)Ale osobne si myslim, ze je to nebezpecne, jak pro provoz na silnici, tak pro tu operovanou ruku… Ty reakce jsou podle me pak omezene…

Spíše budeme potřebovat aby to tak za 14 dní už zvládal dobře. Budu pak mimo.

arinecka
Kelišová 5509 příspěvků 22.08.18 12:05

@Veru1987 Tak asi záleží jak bude operace proveden, jestli laparoskopicky tak to je pohoda a brzy bude ok, jestli ne tak to je na dlouho :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >