Operace krční páteře

Anonymní
21.1.20 19:46

Operace krční páteře zkušenosti

Dobrý den
Rád bych pár zkušenosti, kdo podstoupil operaci krční páteře.. kde a jak to probíhalo, doba rekonvalescence, váš nynější stav, běžný život, jaký byl důvod, že jste ji podstoupili???
Mám neurologem ortel výhřez plotýnky,, ještě čekám magnetickou rezonanci.
Zajímá mě v případě operace : co mě dál čeká? Potřebuji se připravit na finanční prostředky v případě dlouhodobé neschopnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

34046
21.1.20 19:53
@Anonymní píše:
Dobrý den
Rád bych pár zkušenosti, kdo podstoupil operaci krční páteře.. kde a jak to probíhalo, doba rekonvalescence, váš nynější stav, běžný život, jaký byl důvod, že jste ji podstoupili???
Zajímá mě v případě operace : co mě dál čeká? Potřebuji se připravit na finanční prostředky v případě dlouhodobé neschopnosti.

Ty na tu operaci,,musis”? Jestli denne neskucis bolesti nebo nemas ochrnuty ruce, tak bych se do toho nehnala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
21.1.20 20:28

To se přeci vždy operací řešit nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 06:56
@Anonymní píše:
Dobrý den

Moje příbuzná byla v FN Olomouc. Po operaci nosila krční límec snad 3 měsíce. Rehabilitace si nevzpomínám, že by zmiňovala. Délku nemocenské nevím, ona má více zdravotních problémů.
Anonym - zdravotní info o příbuzné

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama