Operace nesestoupleho varlete v Koline

Anonymní
1.7.20 11:45

Operace nesestoupleho varlete v Koline

Ahoj maminky. Můj roční syn má jít na operaci nesestoupleho varlatka do nemocnice v Kolíně. Má někdo zkusenost, jak to vše probíhá? Nechají mě u syna, když ho budou uspavat? Právo na to mám, ale hodně nemocnic s tím má problém. Děkuji za jakékoliv informace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

61
1.7.20 12:41

Syna také operovali v 1.roce. Nástup den předem. Předtím, než ho odvezli, dostal něco na uklidnění a pak si ho v klidu odvezli. Zkus se zeptat a domluvit, kam až můžeš s ním. Já zůstala na pokoji. Teď už přesně nevím po jaké době ho zase přivezli, ale napůl ještě spinkal a pak spal ještě asi 2 hodiny. Za mě tam naprosta spokojenost, jak přístup sestricek tak lékařů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
1.7.20 12:42

Syna také operovali v 1.roce. Nástup den předem. Předtím, než ho odvezli, dostal něco na uklidnění a pak si ho v klidu odvezli. Zkus se zeptat a domluvit, kam až můžeš s ním. Já zůstala na pokoji. Teď už přesně nevím po jaké době ho zase přivezli, ale napůl ještě spinkal a pak spal ještě asi 2 hodiny. Za mě tam naprosta spokojenost, jak přístup sestricek tak lékařů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 19:52

Mého syna takto operovali cca před 30 lety, měl tenkrát asi 3 roky…uspávali ho tenkrát až na sále a tam mě samozřejmě nepustili. Probuzení z narkozy snášel velmi dobře.

Ale - u chlapců, kterým takto stahují dolů nesestouplé varle hrozí v pozdějším věku, že mohou dostat rakovinu varlat. Já se toto dozvěděla, když bylo synovi 26 a tato nemoc se u něj objevila - projevovala se štípaním, možná bolestí, prostě bylo to najednou jakési jiné než před tím. Vše dopadlo dobře, tato rakovina je dobře léčitelná, i když měl za sebou 3 chemky, slezly mu vlasy, ale dobře celý ten léčebný proces snášel, opravdu velmi dobře. Ale netušil tenkrát, když ho tam dole začlo cosi zlobit, že by to mohla být rakovina. Pak ho jeho slečna tenkrát doslova donutila jít na urologii, tam se zhrozili a nadruhý den už šupajdil na operaci, jedno varle mu museli odstranit.
Píšu to sem proto, abyste včas o této možnosti vaše syny poučili, zvlátě prodělali-li jako děti operaci nesestouplého varlete, je zde mnohem větší pravděpodobnost, že by se rakovina zvlášt u těchto případů mohla objevit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama