Operace nesestouplého varlete v Krči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maličká.8
Povídálka 11 příspěvků 25.11.18 16:08
Operace nesestoupleho varlete v Krci

Ahoj,

je tu prosim nekdo, kdo byl v blize dobe se synem na operaci nesestoupleho varlete v Thomayerove nemocnici? Zajima me nejen prubeh, ale take doba hospitalizace, a take do kdy se muze pred operaci kojit (a kdy po operaci). Ackoli synovi uz byl rok, tak se zatim kojeni nechce vzdat :-)

Dekuji za pripadne reakce.

Reakce:
jana2381
Kecalka 350 příspěvků 25.11.18 17:18

@Maličká.8
Byli jsme pred rokem v synovych 3 mesicich. Puvodne na hydrokele a nakonec to skoncilo i orchidopexi. V nedeli nastup, v pondeli operace, ve ctvrtek jsme sli domu (maly mel ale 3 mesice a hooodne veliky otok + hydrokela) . Kojila jsem a myslim, ze pred operaci to byly 3-4 hodky. Sestricky vzdy reknou, kdy naposled nakrmit podle rozpisu operaci. Bylo to v pohode. Jen doporucuji jednoluzak a koupit si male gelove polstarky na chlazeni (maji tam vetsi a narvat je malymu do plinky bylo kolikrat umeni). Po narkoze ti zase reknou sestricky. Nejdriv vodu a kojeni az pozdej. Dokonce vim, ze mi sestricka rikala, ze s kojenim opatrne, protoze nektere deti se moc napiji a pak jim je zle. Jen nektere dezi reaguji na probuzeni z narkozy dost divoce. U nas to byla pul hodina silenyho revu. Pak uz bez problemu.

Gabaces
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 14:58

Maminky, prosim. Pristi tyden nas ceka operace nesestopleho varlatka, take v Krci. Chci se zeptat. Po operaci Vam miminko privezli hned na pokoj, nebo si jej nechávají nekde na dospani? Teprve nam bude 6mesicu, tak snad to bude Ok, mam Z toho hrůzu. Protoze malej je na me dost fixovanej :rolling_eyes: :joy: a u cizích proste hrozne breci. Dekuji

Maličká.8
Povídálka 11 příspěvků 08.01.19 16:27

@Gabaces Naprosto Vas chapu. Nas to ceka koncem ledna. Teda pokud nam to zase neco neprekazi. Budu rada, kdyz potom napisete vlastni zkusenost s hospitalizaci. Dekuji.

jana2381
Kecalka 350 příspěvků 08.01.19 17:13

@Gabaces
Ve 3 mesich byl na dospani na JIP a po druhe operaci (6,5 mesice) me ho privezli hned po operaci. Uz z dalky jsem ho slysela prijizdet (a myslim, ze ho slysela i cela nemocnice) . Taky byl na me fixovany a zvladl to. Jak se uklidnil, po cca pul hodine, zase usnul a po probuzeni to byl zase usmevavy klucik.

Gabaces
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 18:41

@Maličká.8 My mame 20. Nastup, urcite dam vedet :relaxed:️Ted ma trosicku rymu tak snad to do te doby bude Ok. At to mame rychle za sebou:relaxed:️

Gabaces
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 18:42

@jana2381 Jojo s tim uz pocitam ze bude brecet on a i ja :joy:(jsem hrozna citlivka). Jinak dekuji za odpovědi :relaxed:️

dasajur
Kecalka 238 příspěvků 08.01.19 18:49

Na dospani už byl u mě. Ale bylo mu už rok a půl.

Váš příspěvek
Reklama