Operace očních víček

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 09.01.17 14:26
Operace očních víček

Ahoj holky,
jak už název diskuze napovídá, rozhodla jsem se podstoupit operaci horních (možná i dolních) víček. Na internetu samozřejmě najdu odkazy na desítky klinik, které toto provádí. Každopádně já bych ráda nějakou osobní zkušenost a referenci. Jsem od Prahy, takze mi jde hlavně o pražské kliniky, popřípadě středočeské. Zajímaly by mě čerstvé zkušenosti.
Kolik to stálo, jak dlouho trvá rekonvalescence, bolelo to… a tak dále.
Pak by mě jěstě zajímalo, zda některá z Vás neměla zákrok hrazený pojišťovnou.
Budu ráda za jakoukoli radu a podnět.
Díky moc,
 jana

Reakce:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 09.01.17 14:39

Kamarád si to nechal operovat kdysi, tuším v Hradci, měl to na pojišťovnu. Na jednom oku mu horní víčko jakoby přepadávalo a zhoršovalo se mu to postupně a pak už hrozilo, že mu to bude zabírat zorné pole, takže ho na pojišťovnu odoperovali. Nikdo by to na něm po operaci nepoznal, že něco takového měl.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.01.17 15:09

Můžu ti jen říct zkušenosti známých. Modřiny a otoky cca 2 max 3 týdny. Nesměli moc sklánět hlavu nějakou dobu. Pár dní po zákroku vůbec. Asi po deseti dnech vyndání stehů a pak co pár týdnů párkrát kontrola. A spíše bych doporučila laser než normálně. Výsledek mi přišel preciznější a lepší ;) jinak samozřejmě to měli na vlastní náklady, protože šlo o estetiku ne zdraví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.17 10:19

Ahoj lidi chci se zeptat, mamka je cca 3 tydny po operaci hornich cocek, je normalni ze ma na pravem oku jakoby zuzena cesta? má to být rovny jako na levem oku ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >