Operace očních víček - zkušenosti

310
6.9.21 09:06

Operace očních víček - zkušenosti

Dobrý den,
rada bych se zeptala, zdali je tu někdo, kdo absolvovat operaci víček. Nechci to dělat jen z estetického důvodu, nýbrž i že zdravotních důvodu do budoucna. Je mi teprve 21, ale i tak mám víčka dost spadlá.
Spis mi jde o to, jak probíhá uzdravení, zdali to jde potom vidět, apod.

Díky za reakce:)

Příspěvek upraven 06.09.21 v 09:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
513
6.9.21 09:24

Mamka byla, do měsíce nešly vidět ani jizvy 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
6.9.21 10:14

Jdu za 14 dní. Jeden den operace, druhý kontrola a prý můžu do práce. Vidět to není za nějakou dobu. Jen zdravotní do budoucna je nesmysl, ono to bude klesat dál. Takže se pak musí opakovaně. Já bych radila vydržet co nejdéle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25525
6.9.21 10:21

@Noelia_Z @Havlova no pozor, mamka byla už dávno, druhý den po operaci se udělaly brutální modřiny, máš moncly pod očima, které pak padají dolů, takže modřiny jsou i kolem úst - tak úplně nevím, zda je vhodné jít do práce-

• ona byla týden doma, pak na odstranění stehů a teprve se slunčními brýlemi do práce, udělané to má krásně, kosmetička jí prý vždy říká, že to není vůbec vidět a opravdu není - oční klinika ve Zlíně
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
6.9.21 10:28
@stinga píše:
@Noelia_Z @Havlova no pozor, mamka byla už dávno, druhý den po operaci se udělaly brutální modřiny, máš moncly pod očima, které pak padají dolů, takže modřiny jsou i kolem úst - tak úplně nevím, zda je vhodné jít do práce-
  • ona byla týden doma, pak na odstranění stehů a teprve se slunčními brýlemi do práce, udělané to má krásně, kosmetička jí prý vždy říká, že to není vůbec vidět a opravdu není - oční klinika ve Zlíně

Já vím. Snad kolegyně nebudu tak děsit. Nedělám fyzicky náročnou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25525
6.9.21 10:32
@Havlova píše:
Já vím. Snad kolegyně nebudu tak děsit. Nedělám fyzicky náročnou práci.
:D jestli budeš vypadat jak mamka, tak je děsit asi budeš - ona sedí v kanclu - v podstatě šla do práce až 10 dní po operaci, operace v pátek a až následující pondělí šla - ale zas, ona to chtěla utajit, takže to kolegyním neřekla - jestli toto ti nevadí a řekneš, že budeš trošku jako zombie, tak dobré
  • a třeba každý ty modřiny nemá, nevím
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
6.9.21 10:35

@stinga Každý je má, akorát jinak velké. Kolegyně jsou otrlé, zdravotnictví. A už jsem třetí, jsme tam docela „mladice“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9918
6.9.21 12:44

Moje máma vypadala, jako kdyby jí někdo zmlátil, ale vstřebalo se to celkem rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat