Operace prsou ze zdravotních důvodů

Anonymní
1.11.20 14:12

operace prsou ze zdravotních důvodů

Zdravím, ženy, ¨nevíte náhoddou, zda by mi pojišťovna proplatila operaci prsou. Zádne zmenšení, ani zvětšení, Spiš uplné odstanění a daní nových? Nevím přesně jak se to jmenuje. Trpím nehoráznou bolestí, každý měsíc, tak týden před menstruaci a nezabírá mi na to nic. Je to jako kdyby se mi uzlinama uvnitř něco snažino protlačit tam a zase zpět. Byla jsem na vyšetření, a prý mam jen v tom období zvětšené uzliny. Bolest vždy po týdnu odezní, ale ten týden se nemůžu předklonit, nic zvedat, nesejdu shody, protože prsa mam velikosti D a při chuzi, jak poskakuji, je to ještě horší. Případně něvíte o něčem, co by na tu bolest zaručeně zabralo? Zkusila jsem různé masti, krémy, bylinky, ibalgin, ovazuji se obinadlem, boli mne i na dotek. Díky moc za rady. Laura

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
1.11.20 14:23

Si myslíš, že tady ti někdo poradí líp než doktor? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25425
1.11.20 14:23

Odstranit a dát umělá? To asi nechceš…
Kolik ti je? Máš už děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 14:29

@Lekninka91 ano, tady vědí lidé všechno :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 14:30

@pikola ano, mam dvě, další už mít nebudu-také ze zdravotních důvodu. Bude mi 30

• Citovat
  • Nahlásit
29668
1.11.20 14:40
@pikola píše:
Odstranit a dát umělá? To asi nechceš…
Kolik ti je? Máš už děti?

Hele, jestli to každý měsíc fakt hodně bolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29668
1.11.20 14:41
@Anonymní píše:
Zdravím, ženy, ¨nevíte náhoddou, zda by mi pojišťovna proplatila operaci prsou. Zádne zmenšení, ani zvětšení, Spiš uplné odstanění a daní nových? Nevím přesně jak se to jmenuje. Trpím nehoráznou bolestí, každý měsíc, tak týden před menstruaci a nezabírá mi na to nic. Je to jako kdyby se mi uzlinama uvnitř něco snažino protlačit tam a zase zpět. Byla jsem na vyšetření, a prý mam jen v tom období zvětšené uzliny. Bolest vždy po týdnu odezní, ale ten týden se nemůžu předklonit, nic zvedat, nesejdu shody, protože prsa mam velikosti D a při chuzi, jak poskakuji, je to ještě horší. Případně něvíte o něčem, co by na tu bolest zaručeně zabralo? Zkusila jsem různé masti, krémy, bylinky, ibalgin, ovazuji se obinadlem, boli mne i na dotek. Díky moc za rady. Laura

Zajímavá otázka :think:
Poradí jen doktor. Šikovjen by to mohl umět uhrát, když budeš neodbytná.
Prsa v určité fázi cyklu bolí většinu žen, ale nebejvá to nějak neúnosný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6593
1.11.20 15:18

Co zkusit podprsenky které se dávají po operaci? Jsou opravdu hodně pevné takže při chůzi by se ti prsa ani nehla. Jen nevím jestli by té to nebolelo mít je tak pevné sevřeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
18.11.20 01:08

Než takto radikální výkon, ještě bych zkusila něco jiného. Možná nějaká hormonální léčba nebo by mohla pomoct antikoncepce. Zkusila bych to probrat s gynekologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat