Operace šilhavého očička u dítěte / Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 14:46
Operace šilhavého očička u dítěte / Hradec Králové

Ahojky, bylo prosím vaše dítko na této operaci? Prosím o zkušenosti. Děkuji. Náš malý má tři roky, zatím se šilhavost neupravila a dr. navrhuje operativní řešení. :nevim:

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 23.03.18 14:51

Ohledně operace nemohu sloužit, ale znáte Oční školu ve Dvoře Králové n. L.? Je to unikát a mají výborné výsledky.

Murka
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 3 inzeráty 23.03.18 15:13

Mám zkušenost vlastní. První operace šilhání ve třech letech, druhá v deseti. Dopadlo to super, nešilhám. Ale já mám levé oko ještě tupozraké, a to hodně. Tyhle dvě věci se často pojí, tak na to dejte pozor. Tupozrakost se dá korigovat jen do určitého věku, pak už se toho moc dělat nedá. Obojí se může léčit v Oční škole , jak píše @sediza. Já tam jezdila každý rok, děti tam cvičí denně na různých přístrojích, mají to vymakané. Dodnes na pobyty tam ráda vzpomínám. Jezdila jsem od tří let až do dvanácti.

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24687 příspěvků 23.03.18 15:14

Syn šilhal nahoru a ven. Nebylo to nic tragického, ale šilhal, bez brýlí. Chodil na oční cvičení, oko jsme lepili, ale nemělo to ten správný efekt. První operace byla ve 4 letech, hned po operaci to měl úžasný, ale doktoři už předem říkali, že zřejmě nebude ta jedna operace stačit. Operovaly se obě oči. Na další byl po dvou letech, to se dělalo levé a po roce a půl ještě pravé. Momentálně chodíme na oční v místě bydliště, cvičí, bez brýlí.
Edit: Pardon, teď jsem si všimla, že jde o Hradec Králové (v přehledu diskuzí to není vidět). Tam zkušenost nemáme, syn byl v Brně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama