Reklama

Operace šilhavého očička u dítěte / Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 14:46
Operace šilhavého očička u dítěte / Hradec Králové

Ahojky, bylo prosím vaše dítko na této operaci? Prosím o zkušenosti. Děkuji. Náš malý má tři roky, zatím se šilhavost neupravila a dr. navrhuje operativní řešení. :nevim:

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 23.03.18 14:51

Ohledně operace nemohu sloužit, ale znáte Oční školu ve Dvoře Králové n. L.? Je to unikát a mají výborné výsledky.

Murka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 23.03.18 15:13

Mám zkušenost vlastní. První operace šilhání ve třech letech, druhá v deseti. Dopadlo to super, nešilhám. Ale já mám levé oko ještě tupozraké, a to hodně. Tyhle dvě věci se často pojí, tak na to dejte pozor. Tupozrakost se dá korigovat jen do určitého věku, pak už se toho moc dělat nedá. Obojí se může léčit v Oční škole , jak píše @sediza. Já tam jezdila každý rok, děti tam cvičí denně na různých přístrojích, mají to vymakané. Dodnes na pobyty tam ráda vzpomínám. Jezdila jsem od tří let až do dvanácti.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 23.03.18 15:14

Syn šilhal nahoru a ven. Nebylo to nic tragického, ale šilhal, bez brýlí. Chodil na oční cvičení, oko jsme lepili, ale nemělo to ten správný efekt. První operace byla ve 4 letech, hned po operaci to měl úžasný, ale doktoři už předem říkali, že zřejmě nebude ta jedna operace stačit. Operovaly se obě oči. Na další byl po dvou letech, to se dělalo levé a po roce a půl ještě pravé. Momentálně chodíme na oční v místě bydliště, cvičí, bez brýlí.
Edit: Pardon, teď jsem si všimla, že jde o Hradec Králové (v přehledu diskuzí to není vidět). Tam zkušenost nemáme, syn byl v Brně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama