Operace štítné žlázy v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 18.09.18 12:30
Operace štítné žlázy v Praze

Ahoj holky kdo byl prosím na operaci štítné žlázy v Praze ve Vojenské nemocnici Střešovicích. Dnes jsem se dozvedela že musim na operaci a nejak jsem se zapomněla zetat doktora jak to probíhá, jen vim ze rikal něco o tri denní opoeraci. Rejpalky nemusí byt zlé, mam strach a doma dvu měsíční miminko, tak se to da snad pochopit

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 12:41

Myslíš asi spíš 3denni hospitalizaci. Ne operaci. Kamaradka byla ve Vojenské a byla spokojená. Já byla v Žatci a byla jsem taky. Co bys konkrétně chtěla vědět? Hospitalizace, druhý den operace, může se stát, že se probudí na JIPce, ale tam se dává jen pro jistotu, protože je to operace blízko krčních tepen, hrtanu, a tak. Budeš mít dren. Ten ti vyndají po pár dnech. Potom se kontroluje, jestli ti omylem neodoperovali i příštítná tělíska, hlídají hladinu vápníku. To může hospitalizaci prodloužit. Po operaci tě bude bolet v krku, bude se ti špatně polykat, přizpůsobí tomu stravu. Mně se teda ale mnohem hůř pilo než jedlo. Asi 6 týdnu jsem musela pít po doušcích. Pak se taky může stát a stava se to, že budeš chraptit, šeptat (ochrnutí hlasivek, dočasné) to se mi spravilo asi taky po těch 5, 6 týdnech. Hlas se musí šetřit cca půl roku.

Helca83
Kecalka 374 příspěvků 18.09.18 12:42

Ahoj, na operaci jsem nebyla, ale take mám problémy se štítkou a moje MUDr endokrinolozka moc chválí Motol a konkrétně pana doktora Laštůvku. Byla jsem u nej na punkci vzorku kvůli uzlikum a byl opravdu moc milý. Hodně štěstí, určitě to bude vpoho :kytka:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 12:46

Bát se nemusíš. Jsou to profíci a ta operace i rekonvalescence byla v pohodě. Já jsem si po O ani nenechala dávat injekce na bolest. A to je co říct :mrgreen: víc mě trápil pošuk, co s nama byl na oddělení :roll:

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 18.09.18 12:46

@Kamkam to tedy když to bude dobrý tak jeden den nastoupim,druhy operaci a treti domu a dělá se to pod jakou narkozou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 12:47

Snad neva, že nemám zkušenost s Vojenskou, byla jsem v Motole a brali mi celou štítnou žlázu. 1. den nástup do nemocnice, druhý den ráno operace a celý zbytek dne a noci prospaný na JIP (preventivně), 3. den zpátky na normální pokoj a 4. den domu. Po operaci mě nic nebolelo, ani jsem neměla problémy s jídlem či pitím, ale dlouho jsem nemohla mluvit, jen jsem chraptila, což jak psala Kamkam, se mi spravilo též za několik týdnů. Ale ostatní holky na pokoji mluvili normálně hned po operaci. Takže to může být u tebe ok.

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 18.09.18 12:50

Tak to jsem zvědavá jak to zvladnem a ještě s malim a jestli k tomu omarodi dcera co chodí do skolky bude to ficak

markytanka2
Stálice 56 příspěvků 18.09.18 12:59

Muzu se zeptat za jak dlouho se muze jit do prace a jestli jsou nejaka omezeni?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 13:04

@markytanka2 ve Vojenské nařídili kamarádce 6 týdnu klidový režim.
@veverka2013 čtvrtek nástup, pátek operace, pondělí propuštění. Narkoza celkova.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 13:05

@veverka2013 a ještě by se mělo před operací zajít v rámci predoperacnich vyšetření na Orl, foniatrii… A určitě docházet na foniatrii po O. Já tam byla po operaci dvakrát.

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 18.09.18 13:06

@Kamkam to delaji pres víkend,to je ještě lepší gol

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 13:06

@veverka2013 jestli kojis, mohla bys požádat, aby prcka hospitalizovali s tebou

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 13:08

@veverka2013 to bylo v tom Žatci. To bylo je pro upřesnění počtu dní. Ve Vojenské nevím.

veverka2013
Kecalka 465 příspěvků 18.09.18 13:09

@Kamkam právě ze nekojim

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 18.09.18 13:13

@veverka2013 no on ten pobyt mimča v nemocnici stejně není nic moc. S někým doma mu bude líp a ty budeš mít čas si po operaci odpočinout. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >