Reklama

Operace štítné žlázy - kde máte dobrou zkušenost v posledních 2le

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:32
Operace š.žlázy-kde máte dobrou zkušennost v posledních 2letech?

Pomůžete mi prosím s výběrem nemocnice k operaci š. žlázy? Je problém pokud bych ji nechtěla podstoupit ve spádové nemocnici? Jak dlouho se čeká(hyperfun­kce+uzlíky) a kde například. Jižní čechy nebo střední čechy nejlépe.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 18.08.18 19:37

Píši jako praktická lékařka. Mám pár pacientek, které byly operované ve Strakonicích a vesměs spokojenost. Také bývala dobrá Příbram, MUDr. Smutný, ale nevím jestli tam ještě je, případně kde je. Když jsem studovala tak býval v Motole, pak přešel do Příbrami.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:02

@Lucka1111 Děkuji za odpověd,Spádově nepatřím ani do jedné je to problém?Na Strakonice jsem bohužel slyšela samá negativa ale z minulosti.Příbram by ted měla být dobrá i podle mé praktické lékařky.Právě když jsem se zmínila že jsem slyšela nejvíce chvaly na Motol tak mi radila Příbram,ale na tu spádovost jsem se nezeptala.

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 20:04

je operace nutná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:15

@ka2ka Je,už jen z toho důvodu že to nejsem já,léčím se skoro rok a za tu dobu jsem se ještě ani nerozběhla,bez opory se ze dřepu nezvednu…hormony si dělají co chtějí a já mám dětičky o které se musím starat..běhat za nima a ráda bych pak časem s mužem ještě jedno dítko zkusila.Pak i z pohledu endokrinologa nyní druhého a moje praktická lékařka souhlasi a i krásně vysvětlila proč souhlasí.Dál bych to nerozebírala jen bych chtěla být zas trošku zdravá…

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 20:25
@Anonymní píše:
@ka2ka Je,už jen z toho důvodu že to nejsem já,léčím se skoro rok a za tu dobu jsem se ještě ani nerozběhla,bez opory se ze dřepu nezvednu…hormony si dělají co chtějí a já mám dětičky o které se musím starat..běhat za nima a ráda bych pak časem s mužem ještě jedno dítko zkusila.Pak i z pohledu endokrinologa nyní druhého a moje praktická lékařka souhlasi a i krásně vysvětlila proč souhlasí.Dál bych to nerozebírala jen bych chtěla být zas trošku zdravá…

jo jsem pět let po operaci a zdravá nejsem, jsem na tom mizerně hodně mizerně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:31

@ka2ka to mi raději ani nepištěe já se snad i jako ateista modlím v lepší zítřky,doma bych pomalu potřebovala služebnou,dceru neunesu…a jsem prvně přibrala skvělích 36kg a po porodu právě hyperfunkcí něco málo zhubla ale pořád se koulím jak hroch a představa že mě bude hůř není moc lákavá :zed:

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 20:36
@Anonymní píše:
@ka2ka to mi raději ani nepištěe já se snad i jako ateista modlím v lepší zítřky,doma bych pomalu potřebovala služebnou,dceru neunesu…a jsem prvně přibrala skvělích 36kg a po porodu právě hyperfunkcí něco málo zhubla ale pořád se koulím jak hroch a představa že mě bude hůř není moc lákavá :zed:

přečti si diskuze a nejen tady
mimochodem já si ani nepamatovala jak se jmenuje vlastní dítě a to už jsem byla po operaci, pět let mi nastavují hladinu hormonů a nic

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:58

@ka2ka něco jsem četla většina se cítí líp,měnila jste lékaře?

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 21:09
@Anonymní píše:
@ka2ka něco jsem četla většina se cítí líp,měnila jste lékaře?

měnila a druhý pomohl, ale částečně to co jsem byla už nikdy nebudu, nemám kvalitní život

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 21:13

@ka2ka ted jsem našla že neplechu dělají i příštitná ložiska,ty máte?

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 21:17
@Anonymní píše:
@ka2ka ted jsem našla že neplechu dělají i příštitná ložiska,ty máte?

ty mám , ale nejspíš částečně poškozená

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 21:25

@ka2ka a neříkal vám třeba někdo že by to vyřešilo nebo zlepšilo váš stav,o odstranění jste neuvažovala?

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 18.08.18 21:32
@Anonymní píše:
@Lucka1111 Děkuji za odpověd,Spádově nepatřím ani do jedné je to problém?Na Strakonice jsem bohužel slyšela samá negativa ale z minulosti.Příbram by ted měla být dobrá i podle mé praktické lékařky.Právě když jsem se zmínila že jsem slyšela nejvíce chvaly na Motol tak mi radila Příbram,ale na tu spádovost jsem se nezeptala.

spádovost nutná nebude, čekací doby netuším, ale mohlo by to být na stránkách nemocnic. Tak ta Příbram bude asi nejlepší, nebo najít kde dělá ten dr. Smutný.
Jestli máš hyperfunkci, která nelze zklidnit léky, tak je operace jediná možnost. Teoreticky je ještě možnost zničit tu žlázu radiojodem, ale to se u nás asi tolik nedělá v této indikaci. Snad jedině pokud by ses živila hlasem, tak bych doporučovala to zvážit. U každé operace štítné žlázy je nějaké riziko poškození nervu, který inervuje hlasivky.

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 21:32
@Anonymní píše:
@ka2ka a neříkal vám třeba někdo že by to vyřešilo nebo zlepšilo váš stav,o odstranění jste neuvažovala?

však jsem psala že už jí nemám pět let a to co popisuju je stav PO ODSTRANĚNÍ

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >