Reklama

Operace varlat Motol nebo Krč ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 22:10
Operace varlat Motol nebo Krč ?

Pomůžete mi prosím v rozhodování?

Pro Motol : je blízko, co jsme tam byli, tak jsme s péčí byli dost spokojený.

Pro Krč : levnější nadstardard, na pokoji postel pro maminku, nejde mi o mé pohodlí, ale pro to, že se můžeme s prckem v posteli mazlit… nevím, jídlo dostanu na pokoj i pro sebe? Nechce se mi od malého odcházet a nechávat ho tam samotného, jako je to v Motole :(

Děkuji :)

Reklama

Reakce:

jana2381
Kecalka 278 příspěvků 23.02.18 07:27

V Krci jsme byli jiz 2×. Poprve spolecny pokoj - des. Podruhe samostatny pokoj a super. Jidlo donesou na pokoj. Je tam stolecek a zidle, postel, tv, umyvadlo. Jen zachody a sprchy jsou na chodbe, nebo si priplatit drazsi nadstandard. Personal super. S Motolem zkusenosti nemam, ale s Krci max. spokojenost. Jinak vetsinu casu jsme byli v posteli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 08:49

@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

jana2381
Kecalka 278 příspěvků 25.02.18 09:05
@Anonymní píše:
@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

Samostatny 300,– za noc, nadstandard s vlastim WC a sprchou 850,– (pokud je dite mladsi 6ti let). Je ale treba se zavcas domluvit jiz pri domlouvani terminu. Poprve jsme sli narychlo a byli na triluzaku, coz s kojenym mimcem bylo desny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >