Operace varlat Motol nebo Krč ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 22:10
Operace varlat Motol nebo Krč ?

Pomůžete mi prosím v rozhodování?

Pro Motol : je blízko, co jsme tam byli, tak jsme s péčí byli dost spokojený.

Pro Krč : levnější nadstardard, na pokoji postel pro maminku, nejde mi o mé pohodlí, ale pro to, že se můžeme s prckem v posteli mazlit… nevím, jídlo dostanu na pokoj i pro sebe? Nechce se mi od malého odcházet a nechávat ho tam samotného, jako je to v Motole :(

Děkuji :)

Reakce:
jana2381
Kecalka 312 příspěvků 23.02.18 07:27

V Krci jsme byli jiz 2×. Poprve spolecny pokoj - des. Podruhe samostatny pokoj a super. Jidlo donesou na pokoj. Je tam stolecek a zidle, postel, tv, umyvadlo. Jen zachody a sprchy jsou na chodbe, nebo si priplatit drazsi nadstandard. Personal super. S Motolem zkusenosti nemam, ale s Krci max. spokojenost. Jinak vetsinu casu jsme byli v posteli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 08:49

@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 25.02.18 09:05
@Anonymní píše:
@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

Samostatny 300,– za noc, nadstandard s vlastim WC a sprchou 850,– (pokud je dite mladsi 6ti let). Je ale treba se zavcas domluvit jiz pri domlouvani terminu. Poprve jsme sli narychlo a byli na triluzaku, coz s kojenym mimcem bylo desny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >