Operace varlat Motol nebo Krč ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 22:10
Operace varlat Motol nebo Krč ?

Pomůžete mi prosím v rozhodování?

Pro Motol : je blízko, co jsme tam byli, tak jsme s péčí byli dost spokojený.

Pro Krč : levnější nadstardard, na pokoji postel pro maminku, nejde mi o mé pohodlí, ale pro to, že se můžeme s prckem v posteli mazlit… nevím, jídlo dostanu na pokoj i pro sebe? Nechce se mi od malého odcházet a nechávat ho tam samotného, jako je to v Motole :(

Děkuji :)

Reklama

Reakce:

jana2381
Kecalka 252 příspěvků 23.02.18 07:27

V Krci jsme byli jiz 2×. Poprve spolecny pokoj - des. Podruhe samostatny pokoj a super. Jidlo donesou na pokoj. Je tam stolecek a zidle, postel, tv, umyvadlo. Jen zachody a sprchy jsou na chodbe, nebo si priplatit drazsi nadstandard. Personal super. S Motolem zkusenosti nemam, ale s Krci max. spokojenost. Jinak vetsinu casu jsme byli v posteli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 08:49

@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

jana2381
Kecalka 252 příspěvků 25.02.18 09:05
@Anonymní píše:
@jana2381 kolik se platí za nadstandard?
Ten bych právě chtěla, ale v Motole na tomto oddělení neposkytují :(

Samostatny 300,– za noc, nadstandard s vlastim WC a sprchou 850,– (pokud je dite mladsi 6ti let). Je ale treba se zavcas domluvit jiz pri domlouvani terminu. Poprve jsme sli narychlo a byli na triluzaku, coz s kojenym mimcem bylo desny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama