Operace žlučníku a bolesti

4
2.6.20 19:02

Operace žlučníku a bolesti

Ahoj, jsem 14 dní po operaci žlučníku a stále mi není dobře a i bolesti ještě neustali, furt se cítím slabá měla jste to některá z vás? Napadlo mě abych do sebe dostala nějaký cukr jestli se může krupicova kaše třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2484
2.6.20 19:06

Co na to doktor? Dodržuješ nějakou dietu? Krupicová kaše je dost těžká, tu asi radši ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
2.6.20 19:14

Bez k Dr., at se na tebe mrkne.
Mi bylo velmi brzo dobre, nemela jsem komplikace. Od soboty jsem lezela na jipce na kapackach, v pondeli jsem sla akutne na operaci.
A dva tydny na to jsem sla do prace, protoze uz mi bylo dobre. Jedinou komplikaci, kterou obcas mam, ze kazde jidlo mi nesedne. Ale bolesti jsem nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
2.6.20 19:43

Já jsme 10 dní po operaci jedla normálně. Samozřejmě na doporučení lékaře. Sám mi říkal, že čím dříve se začnu stravovat normálně tím lépe. Jakmile si tělo zvykne na nějakou dietu, tak se těžko potom vrací k normálu. Takže by h se nebála si tu kaši dát ;) A slabá jsem byla ještě dlouho po operaci. Srovnalo se to až tak po 2 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.6.20 19:54

@Murka dodržují silnou dietu, moc toho nejím právě a dávám si bacha ale po každém jídle je mi těžko, v pátek sem byla ve vojenský že mám stále bolesti udělali odběry a vše v pořádku tak nevím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.6.20 19:55

Ahoj, já se davala po operaci celkem dlouho do kopy, dobre 2 měsíce, z toho ten první jsem byla fakt celkem neschopna, slabá, po chvilce pohybu jsem musela odpocivat, spat. První týdny mě trapily i bolesti nervu v oblasti klíční kosti a prave ruky. Chce to čas :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.6.20 19:57

Co se týká jídla, začínala jsem samozrejme lehce, ale víceméně mě nic netrapilo a netrápí dodnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
2.6.20 19:58

@Tynulda mě právě řekli měsíc dieta a pak postupně přidávat tak nevím… Spousta lidí kolem me taky jedlo normálně tak nevím jestli dělám dobře že furt dodržují ti dietu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.6.20 19:59

Pokud ti je po jídle špatně, asi budeš muset opatrne… Každý to má trosku jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
2.6.20 22:20

@Lucie 31
No já byla na jednodenní chirurgii a tam byl trošku jiný přístup než v normální nemocnici a tím pádem bych řekla, že jsem se hodně brzo dala do kupy a to jen díky nim. Co se týče toho jídla, tak pokud máš bolesti, tak ještě chvilku počkej, ale přechod na normální stravu moc neoddaluj. Tělo se učí fungovat jinak a když se naučí trávení dlouhodobě fungovat na dietě tak je potom pro tělo těžké začít zase fungovat na běžné stravě. ;) Tak držím palce ať si brzo fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama