Operace žlučníku VFN Karlovo nám. Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 05:48
operace žlučníku VFN Karlovo nám. Praha

Omlouvám se předem za anonym - citlivé téma.
Prosím, nebyly jste některá na laparoskopii žlučníku v Praze ve VFN? Jaké máte zkušenosti, kdo vás operoval, jak to všechno proběhlo. Operace mě čeká příští týden a budu ráda za každou informaci. Mám totiž ještě k tomu hodně zvětšenou dělohu (myom) a tak přemýšlím, jestli to vůbec laparoskopicky půjde. Aby při zavádění těch nástrojů neporanili dělohu.
Děkuji za všechny informace.

Reakce:
czaky
Závislačka 2602 příspěvků 26.03.19 06:44

Kdo me operoval si opravdu nepamatuju. Ja tedy nebyla objednana, a protoze mi to vyslo pres nejaky svatky, nemel me uplne kdo kdy operovat, takze jsem tam byla minimalne o dva dny dyl nez by bylo nutny. Ale to se ti nestane kdyz to mas planovany ;) . Jinak docela pohoda. Vsichni mili, vse bez komplikaci. Jen tech doktoru kterych by se clovek na neco zeptal bylo fakt malo , ale to davam na vrub svatkum resp prodlouzenemu vikendu. Jizvy po laparce myslim jsou vsechny dost vysoko,na to aby to nevadilo ve vztahu ke zvetseny deloze. Drzim palce. Urcite lepsi takto planovane nez akutne jak ja. Me to delalo i velky problemy se slinivkou, takze to bylo fakt nebezpecny. Jenze ja to mela v tehu a v sesti nedeli takze se planovat moc nedalo.

Váš příspěvek
Reklama