Reklama

Operace zmenšení prsou vs starost o děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzika24
Nováček 5 příspěvků 03.09.18 21:53
Operace zmenšení prsou vs starost o děti

Ahoj maminky,
ráda bych si nechala zmenšit prsa, čekala jsem na to až po dětech. Chci se co nejdříve objednat, ale mám dvě malé děti (20 měsíců a 4roky) tak nevím jak skloubit pooperační stavy a starost o děti. Můj chlap si může vzít max. týden dovči. Děti jsou na mě závisláčci, babičky a dědy nemáme moc hlídací a děti u nich nechtějí zůstat na noc. Takže by mě zajímalo, ty maminky které zmenšení podstoupily, jak jste starost o děti zvládaly. A byla rekonvalescence náročná?
 Díky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >