Opět cysta, nebo miminko?

10.7.15 15:20

Opět cysta nebo miminko?

Ahoj holky, jsem tady nová a potřebovala bych poradit. :) Minulý měsíc jsem nedostala menstruaci a měla jsem mírné bolesti v podbřišku tak jsem šla na gyndu a doktor mi zjistil cystu na vaječníku (myslím 4cmX4cm). Píchnul mi vyvolávačku a za týden 7.6. jsem dostala menstruaci. Po pěti dnech jsem byla na kontrole a vše bylo v pořádku. Nikde žádná cysta. Ovšem dnes je už 10.7. a já opět nedostala menstruaci :( ke všemu již 4 dny mám nepříjemnou bolest v kříži jako při menstruaci která jde až do stehen, lehce mě pobolívá podbříšek (jak na levé tak i na pravé straně, ale řekla bych že více cítím levou stranu), jsem neustále unavená a častěji chodím na malou a zvláštně mě bolí bradavky při zmáčknutí. A před 10 dny mi bylo velmi špatně od žaludku a zvracela jsem. Teď už mi špatně od žaludku není… Myslíte si že je to opět cysta? Nebo spíše těhotenství? S přítelem se o miminko nesnažíme ale nepoužíváme žádnou antikoncepci, pouze přerušovanou soulož. Za miminko bysme byli moc rádi. Těhotenský test jsem si dělala včera večer ale byl to pouze 10 od Pepina a vyšel negativně. Zatím si myslím že je na test brzo, mám teprve 3 dny opožděnou menstruaci ale myslím si že to opět nedostanu. Cyklus mám 28-30 dní. :( Nechci mít opět cystu když jsem ji měla před měsícem. Neměla jste některá stejné problémy jako já? :( s přítelem bysme si přáli miminko. Zatím žádné děti nemám. Už jsem z toho zoufalá… jestli to do týdne nedostanu budu muset zase na gyndu :,( :( Děkuju všem za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
10.7.15 15:25
@kocicka1995 píše:
Ahoj holky, jsem tady nová a potřebovala bych poradit. :) Minulý měsíc jsem nedostala menstruaci a měla jsem mírné bolesti v podbřišku tak jsem šla na gyndu a doktor mi zjistil cystu na vaječníku (myslím 4cmX4cm). Píchnul mi vyvolávačku a za týden 7.6. jsem dostala menstruaci. Po pěti dnech jsem byla na kontrole a vše bylo v pořádku. Nikde žádná cysta. Ovšem dnes je už 10.7. a já opět nedostala menstruaci :( ke všemu již 4 dny mám nepříjemnou bolest v kříži jako při menstruaci která jde až do stehen, lehce mě pobolívá podbříšek (jak na levé tak i na pravé straně, ale řekla bych že více cítím levou stranu), jsem neustále unavená a častěji chodím na malou a zvláštně mě bolí bradavky při zmáčknutí. A před 10 dny mi bylo velmi špatně od žaludku a zvracela jsem. Teď už mi špatně od žaludku není… Myslíte si že je to opět cysta? Nebo spíše těhotenství? S přítelem se o miminko nesnažíme ale nepoužíváme žádnou antikoncepci, pouze přerušovanou soulož. Za miminko bysme byli moc rádi. Těhotenský test jsem si dělala včera večer ale byl to pouze 10 od Pepina a vyšel negativně. Zatím si myslím že je na test brzo, mám teprve 3 dny opožděnou menstruaci ale myslím si že to opět nedostanu. Cyklus mám 28-30 dní. :( Nechci mít opět cystu když jsem ji měla před měsícem. Neměla jste některá stejné problémy jako já? :( s přítelem bysme si přáli miminko. Zatím žádné děti nemám. Už jsem z toho zoufalá… jestli to do týdne nedostanu budu muset zase na gyndu :,( :( Děkuju všem za odpovědi :)

musíš jen cekat nic jiného ti nezbyde my tezko pd pc rekneme jak to je :kytka: ale mozna taky nemusela byt ovulace proto ta vyvolavacka mozna ne? :think: mas potvrzeno od Dr ze sama ovulujes?

• Citovat
  • Upravit
5187
10.7.15 15:26

Ahoj, desítkovej test by už s největší pravděpodobnosti ukázal alespoň ducha. Zejména pokud by ta nevolnost před 10 dny měla být projev těhotenství. Ale může to být to i to - ukáže čas. Nebo si dojdi jako samoplátce na krev - jasná odpověď.
BTW: přáli byste si miminko a přerušujete? To mi nejde moc dohromady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 15:30
@JayLee píše:
musíš jen cekat nic jiného ti nezbyde my tezko pd pc rekneme jak to je :kytka: ale mozna taky nemusela byt ovulace proto ta vyvolavacka mozna ne? :think: mas potvrzeno od Dr ze sama ovulujes?

Bohužel musím jen čekat :( alespoň každá rada dobrá… Doktor mi píchnul vyvolávačku abych dostala menstruaci a cysta mohla s menstruací odejít. Tak se také stalo, ale mám podezření že tento měsíc jí tam mam znovu :( jinak od doktora nemám potvrzené že ovuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24849
10.7.15 15:34

Když si přejete miminko, proč praktikujete přerušovanou soulož? :think: Jinak cysta se opakovat může, zpožďuje menstruaci a může i dělat slabé čárky na těhotenském testu. Počkala bych týden, zopakovala test a v případě negativity bych šla k dr. na vyvolávačku. I kdyby jsi těhotná byla, vyvolávačka neublíží, spíš naopak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 15:35
@JayLee píše:
Bohužel musím jen čekat :( alespoň každá rada dobrá… Doktor mi píchnul vyvolávačku abych dostala menstruaci a cysta mohla s menstruací odejít. Tak se také stalo, ale mám podezření že tento měsíc jí tam mam znovu :( jinak od doktora nemám potvrzené že ovuluju.
@histep píše:
Ahoj, desítkovej test by už s největší pravděpodobnosti ukázal alespoň ducha. Zejména pokud by ta nevolnost před 10 dny měla být projev těhotenství. Ale může to být to i to - ukáže čas. Nebo si dojdi jako samoplátce na krev - jasná odpověď.
BTW: přáli byste si miminko a přerušujete? To mi nejde moc dohromady :nevim:

Děkuju za radu :) určitě o tom zapřemýšlím :) miminko bysme si moc přáli ale chtěli bysme ho spíše až po svatbě, kterou plánujeme příští rok, ale kdyby se nám zadařilo už teď tak bysme byli moc šťastní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1404
10.7.15 15:36

@kocicka1995 před měsícem mi taky zjistili cystu 4×5 a teda až na pár dnů kdy jsem měla bolesti v podbřišku a průjem tak nic závažného nepocituji a mám zatím 5dnu zpoždění menstruace (o dite se nesnazime). Tak to chce pocakat a uvidíte. Nemyslím si, té by se cysta po měsíci vrátila ale kdo ví. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 16:01

Už jsem z toho zoufalá :( Doufám že bude vše v pořádku jak u mě tak i u vás… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 16:06

@Maky.p
Děkuju za odpověď :kytka: o miminko se přímo nesnažíme jelikož bychom ho chtěli spíše až po svatbě kterou plánujeme příští rok ale kdyby se nam zadařilo uz teď tak bychom byli šťastní :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama