Opět dvojčata a zuby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 21:27

Opět dvojčata a zuby

Ahoj, jsem už opravdu bezradná :zed: psala jsem zde už 2× ( jednou, že dvojčatům rostou zuby a nespí a podruhé včera s tím, že jedno z dvojčat nechce usnout.) Růst zubů jsem vyřešila na vás tip camiliou. Jedno z dvojčat (B) má už zuby venku a dvojčeti A zuby stále rostou. Včera jste mi poradily zrušit jeden spánek u dvojče B, protože večer nechtěl usnout. Jaký to mělo vliv zatím nevím, momentálně uspávám, ale všimla jsem si, že nejspíš roste další zub. Jenže teď mě zas trápí oba najednou. Camiliu dávám a je to už lepší, spí celou noc, jenže problém je spánek. Ani jeden neusne tak, jak byli zvyklí v postýlce. Zkrátka je musím vozit v kočárku, ale takhle to bylo vždycky, když jim rostly zuby. Jenže mě teda zajímá proč. Očividně je to už nebolí, když spí celou noc, ale proč teda neusnou v postýlkach? :roll: trápí mě to, protože dvojkocar se nám domu nevleze, nepřijedu dveřmi a musím teda uspávat jednoho poddruhem. :mrgreen: nemáte nějaké tipy, čím to může být, že nedokážou usnout v postýlce? Sedím u nich, hladím je…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
30.10.21 21:41

A když je k sobě pritulis? Jinak klobouk dolů, s dvojčaty! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:05

@Takco tulit můžu jak chci :mrgreen: jak k sobě, tak jednoho k druhému:mrgreen: :mrgreen: a stejně nic.

Co s dvojčaty :mrgreen: já chytrá si umanula, že chci děti rok od sebe, aby k sobě měli blízko.. :mrgreen: a manžel, protože on sám má o rok mladšího bráchu a jsou velcí parťáci souhlasil…naplánovala jsem si otěhotnět, jak bude mít dcera 3 měsíce. Otěhotněla jsem, když měla 4 měsíce a s dvojčaty :mrgreen: nakonec se narodili předčasne o 2,5 měsíce dříve. Dvojčata budou mít v půlce listopadu rok a dcera bude mít začátkem ledna 2. Jsou od sebe o 10,5 měsíců

• Citovat
  • Nahlásit
1197
30.10.21 22:07
@Anonymní píše:
@Takco tulit můžu jak chci :mrgreen: jak k sobě, tak jednoho k druhému:mrgreen: :mrgreen: a stejně nic.Co s dvojčaty :mrgreen: já chytrá si umanula, že chci děti rok od sebe, aby k sobě měli blízko.. :mrgreen: a manžel, protože on sám má o rok mladšího bráchu a jsou velcí parťáci souhlasil…naplánovala jsem si otěhotnět, jak bude mít dcera 3 měsíce. Otěhotněla jsem, když měla 4 měsíce a s dvojčaty :mrgreen: nakonec se narodili předčasne o 2,5 měsíce dříve. Dvojčata budou mít v půlce listopadu rok a dcera bude mít začátkem ledna 2. Jsou od sebe o 10,5 měsíců

Ty blaho! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:11

@Takco no co jsem chtěla to mám :mrgreen: nestěžuju si, je to sice natočené, ale neměnila bych :mrgreen: věřím, že až povyrostou budou skvělá trojka. Stále si říkám, že to nejhorší (trojitá puberta) teprv přijde :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1197
30.10.21 22:12
@Anonymní píše:
@Takco no co jsem chtěla to mám :mrgreen: nestěžuju si, je to sice natočené, ale neměnila bych :mrgreen: věřím, že až povyrostou budou skvělá trojka. Stále si říkám, že to nejhorší (trojitá puberta) teprv přijde :lol:

Bereš to sportovně. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
31.10.21 20:41

Mně to přijde přirozený. To houpání kočárku je obvykle dětem příjemný, protože to trochu simuluje pohyb v děloze, ne? Podobně působí nosítko nebo šátek. Asi to vyžadují, protože nejsou kvůli zubům v pohodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat