Opětovné krvácení po porodu císařem

8.1.20 01:42

Opetovne Krvácení po porodu císařem

Dobrý den, 5.12. 2019 jsem podstoupila akutní císařský řez. Očistky odcházely první dva týdny a poté již jen slabý světlý výtok a poté nic. Ovšem dnes se krvácení dostavilo znovu. Mohlo by se tedy jednat o menstruaci? Nekojím. Děkuji za odpovědi. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.1.20 02:05

Jo, měla jsem to též tak. byla jsem s tím i u doktora pro jistotu. Prohlédl mě a vše jen potvrdil. Ale může to být i jinak pokud máte i teplotu. Každopádně i tak vyrazte na gyndu, tam Vás prohlédnou, i když krvácíte. Nikdy totiž člověk neví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
8.1.20 06:22

Mela jsem to taky. Krvaceni, pak spineni a pak zase krvaceni. Nesla jsem s tim nikam, nejak me ani nenapadlo, ze by to byl problem. Resila jsem az na kontrole po 6ti nedeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11801
8.1.20 07:09

Pravděpodobně menzes. Ať jsem kojila nebo nekojila, měla jsem menzes do peti týdnů po porodu a pak už pravidelnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6828
8.1.20 07:14

Může to být i menzes i zbytek očistků. Mám za sebou dva císaře a u obou jsem měla asi týdenní pauzu, kdy jsem krvácet přestala a pak se to rozjelo znovu. MS pak byla jiné maso :? Ale i o tu se jednat samozřejmě může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 17:19

Já mám za sebou dva porody sekcí, po první jsem krvacela jen maličko 3 dny, až jsem se sama divila, po te druhé celkem asi 8 týdnů, z toho to byly 2 týdny silné krvácení, pak spis špinění, mezi kterým se objevilo zase silnější krvácení třeba den, dva. Po sestinedeli už mi to nepřišlo normální, tak jsem šla na gyndu a doktorka mi tvrdila, ze na utz už je děloha hezky zavinuta, ale ze někdy muže ještě to místo jizvy krvácet, než se úplně vyhoji. První menzes jsem proto čekala masakr, tak jsem to měla po prvním porodu, teď ale ne, po 7.mesicich se dostavilo normální krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama