Opětovné krvácení z hematomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 14:18
Opětovné krvácení z hematomu

Ahoj prosím o názor me situace.Jsem v 11tt a ve čtvrték minulý týden jsem začala masivně krvácet, jela jsem na pohotovost a dr viděla hematom nad primitivní placentou. Nechali si mě tam 2dny, v sobotu bylo už jen mírně špinění, tak mi udělali utz, plod byl vitální tak mě pustili domů. Hnede špinění až mirne krvácení přetrvávalo, hematom se vyprazdnoval,.Dnes v poledne jsem začala krvácet červenou krvi, můj dr už neordinuje a mám naplánovanou kontrolu zítra. Na pohotovost moc nechci jezdit, jelikož sami říkali že semnou noc dělat nebudou, že to chce pouze klidový režim. zajima mě jestli se může hematom vícekrát rozkrvacet, nebo to značí potratu?

Reklama

Reakce:

věrasek80
Extra třída :D 10909 příspěvků 23.01.18 14:31

Ahoj může to znamenat konec těhu ale taky nemusí já měla špinění kvůli hematonu to přestalo a za další tři dny znova krev tak jsem jela hned a byl to opět hematon na jiném místě

berua13
Ukecaná baba ;) 1676 příspěvků 23.01.18 14:31

Je to buď a nebo… Já krvacela z hematomu opakovaně od počátku těhotenství… v 18.týdnu to skončilo špatně…

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 23.01.18 14:44

Proc nejedete na pohotovost?

biancaa
Stálice 55 příspěvků 23.01.18 14:45

Urcite jed na pohotovost, muzou ti dat injekci nebo kapacku na zastaveni krvaceni.
ja jsem krvacela masivne v 16.tt,myslela jsem, ze je to konec, ale nastesti to byl jen hematom-dali mi neco na zastaveni krvaceni a byla jsem mesic doma s prisnym klidovym rezimem. Hematom se mi pak udelal znova, ale uz jsem nekrvacela a vstrebal se sam…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 15:03

@biancaa Ahoj po me hospitalizaci ve ct si nesem jista. Krvacela jsem daleko vic ney nyni a rekli mi ze s tim se neda nic delat, ze bud potratim nebo se to udrzi. Pouye jsem si tam 2dny polezela, tzv. klidovy rezim :zed: mame tady spatnou nemocnici, mnoho lidi nadava s tim nic nenadelam..byl by to stejny scenar

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 23.01.18 15:19
@Anonymní píše:
@biancaa Ahoj po me hospitalizaci ve ct si nesem jista. Krvacela jsem daleko vic ney nyni a rekli mi ze s tim se neda nic delat, ze bud potratim nebo se to udrzi. Pouye jsem si tam 2dny polezela, tzv. klidovy rezim :zed: mame tady spatnou nemocnici, mnoho lidi nadava s tim nic nenadelam..byl by to stejny scenar

Jed na pohotovost… I kdyby to byl ten horsi scenar snad ne…proc vymluvy proc tam nejedu?? 8o jako tehotna tohke absolutne nechapu, kdyz nic tak k sobe mej zodpovednost 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama