Opětovné zašpinění po skončení ms

76
14.7.20 18:58

Opětovné zašpinění po skončení ms

Pěkný den ženy, beru pravidelně anti. I přes antikoncepci mívám bolestivěiší ovulaci, hlen. Poslední dobou se mi stává, že mi skončí ms, celý den po skončení čisto a k večeru krev na papíře, do druhého dne špinění a pak zase klid. Dnes se mi takto,,vrátila" podruhé, po dalším klidném dnu opět červeno. Štve mě, že si nemůžu bejt jistá, že už nic nepřijde. Naštěstí jsem pojistnou vložku měla a ještě že tak. Stává se vám to některé? Tu ovulku jsem probírala s doktorkou a říkala že by jsme případně zkusili silnější prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2163
14.7.20 19:00

Nevím čím to je, ale tak poslední 4 cykly než jsem otehotnela jsem to měla taky a je to bohužel fakt nepříjemné… Jsem MS jako MS měla třeba 3 dny… Ale s tímhle klidně i tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
14.7.20 19:02

Jak můžeš mít ovulaci když bereš antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.7.20 19:14
@JancaS84 píše:
Jak můžeš mít ovulaci když bereš antikoncepci?

Ovulaci jako takovou mít nemůžu to je jasný, ale prostě o ní vím. Břicho nĕkdy lehce pobolívá, hlen není takový jako bez prášků ale trochu je. Ono mi to i trochu vyhovuje, protože jsem v té době i citlivější při sexu. :D Ale štve mě to špinění po ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.7.20 19:17
@Snilek88 píše:
Nevím čím to je, ale tak poslední 4 cykly než jsem otehotnela jsem to měla taky a je to bohužel fakt nepříjemné… Jsem MS jako MS měla třeba 3 dny… Ale s tímhle klidně i tyden

Byla jsem nedávno na gyndě a vše v pohodě. Je to fakt nepříjemný. Celý den od večera byl klid, přijela jsem domu z práce a vložka červená, teď už jen lehounce špiním. Kdybych neměla vložku tak jsem přijela s flastrem na gatích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
14.7.20 19:18
@ňou píše:
Ovulaci jako takovou mít nemůžu to je jasný, ale prostě o ní vím. Břicho nĕkdy lehce pobolívá, hlen není takový jako bez prášků ale trochu je. Ono mi to i trochu vyhovuje, protože jsem v té době i citlivější při sexu. :D Ale štve mě to špinění po ms.

Jak o ni muzes vědět když ji nemáš :lol: Kdyby si ji měla tak můžeš otěhotnět a ta antikoncepce by byla si k ničemu ne? Nicméně ti ty prášky asi nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 19:55

Mě se to taky stává a to mám nehormonální tělísko  :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
76
14.7.20 20:05
@JancaS84 píše:
Jak o ni muzes vědět když ji nemáš :lol: Kdyby si ji měla tak můžeš otěhotnět a ta antikoncepce by byla si k ničemu ne? Nicméně ti ty prášky asi nesedí.

Otěhotnět nemůžu, to se bát nemám a ani nebojím, stávat se to může mi bylo řečeno. Jsou asi na mě slabé, méně hormonů. Nicméně to mě tak netrápí, hlen je i k něčemu dobrý. :mrgreen: Štve mě to špinění-chvilkové zakrvácení. Někdy po ms je a někdy není. Teď je to podruhé po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.7.20 20:06
@Anonymní píše:
Mě se to taky stává a to mám nehormonální tělísko :zed:

Taky? Máš to jen někdy nebo po každé ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 20:20
@ňou píše:
Taky? Máš to jen někdy nebo po každé ms?

Pokaždé. Prostě jednou to přišlo a už to je každý měsíc. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama