Opila jsem se a teď mě to mrzí

Anonymní
5.7.15 18:26

Opila jsem se a teď mě to mrzí

Ahoj vůbec nevím, kam téma zařadit. Včera jsme byli na oslavě narozenin, moc nepiju, ale asi i tím horkem jsem si dala pár skleniček a docela jsem se připila. K ránu jsme pak tančili a dva chlapi (příbuzní oslavenkyně) co seděli naproti nás trochu zlili vodou ze srandy. Mě trochu kamarád vyhecoval, takže jsem popadla kýbl s vodou a chrstla jsem jí po nich. Do toho ten jeden začal dělat scénu, že jsem mu zničila telefon, že mu nefunguje displej. Podle mě je to blbost, tolik vody v tom kýbly nebylo a já ho celý nevylila. Pak se to rozpustilo a šlo se domů. Já na to ale celý den myslím a je mi z toho na nic, chce se mi celý den brečet. Mám strach, že to budu mít pořád na talíři nebo že snad přijde a bude chtít telefon zaplatit. Vím, že jsem kr.va, ale co teď s tím? Děkuji předem za přečtení a že jsem se mohla vypsat. Hezký večer všem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69014
5.7.15 18:28

Uprimne, oni si zacali, tak at si trhnou nohou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
5.7.15 18:30

Hele, jestli je ti kvůli tomu mizerně, tak bych se mu ozvala jako první s dotazem, jestli telefon funguje. A s omluvou, že tě to mrzí, že jsi byla opilá. Vstřícným krokem nic nepokazíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 18:33

Chybama se člověk učí…nezbývá než přijmout následky a poučit se pro příště, nemá smysl se dál pranýřovat. Myslím, že podbnou zkušenost s opicí udělá za život každý (nebo skoro každý). Taky dodnes chodím kanálama při vzpomínce na jednu vánoční besídku - holt co se stalo, nelze odestát, nemá smysl se v tom dál patlat.
Jsi dospělá, ne dítě, abys utíkala před zodpovědností, takže bych na Tvém místě nečekala až se kamarád ozve, ale zeptala bych se sama, zda to telefon odnesl, případně nabídla finanční náhradu a omluvila se (na poškození telefonu stačí relativně málo vody).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
5.7.15 18:35

Jasně, dotazem, jestli mobil funguje a lehkou omluvou nic nezkazíš, i když je fakt, že si začali oni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
5.7.15 18:41

Přesně, omluvte se, ikdyz si začali oni, tudíž si za to můžou sami, když měli takový nápad :-D. A kazdej v opilosti udělá nějakou botu, o dost lepší než to, co se stalo jednou mně :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
5.7.15 18:41

Jestli jsem to pochopila dobre, tak to neni nejaky blizky kamarad, ale spis znamy znameho? asi tady nezapadnu mezi ty ostatni nazory, ale delala bych mrtveho brouka. pokud s polivanim vodou zacali oni, tak jejich problem. Nad ranem kdyz jsou vsichni pripiti je treba pocitat se vsim a pokud se nekde zacina s podobnyma kravinama jako je polivani vodou, tak je treba zmizet nebo prijmout nasledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
5.7.15 18:42

PS: vazne, pokud je tohle tvuj nejvetsi alkoholovy exces, tak si gratuluj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
5.7.15 18:48
@Ali-Ali píše:
PS: vazne, pokud je tohle tvuj nejvetsi alkoholovy exces, tak si gratuluj :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7071
5.7.15 18:53
@j.a.n.i1 píše:
Uprimne, oni si zacali, tak at si trhnou nohou…

Souhlas. Na ty chlapy sedí přísloví o potrefených husách, co nejvíc kejhají. Něco podobného se stalo mezi mými kamarády, cinkli se a blbli ve sprše na koleji, stříkali po sobě vodu a pak jeden z nich, který bitku „prohrával“ (a který ji jen tak mimochodem začal) začal vřískat, že mu kluci tou vodou pokazili drahé hodinky. Ostatní mu dali najevo, že se chová jako rozmazlený fracek a šlo se spát, druhý den se navíc ukázalo, že hodinky jsou v pořádku, nic jim nebylo. Nejtrapněji se pak nakonec cítil kamarád s hodinkami kvůli tomu, že stropil takovou scénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.15 18:55

Přesně tak, není to kamarád, byl to příbuzný oslavenkyně, kterého já vůbec neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.15 18:56
@Ali-Ali píše:
PS: vazne, pokud je tohle tvuj nejvetsi alkoholovy exces, tak si gratuluj :mrgreen:

No je mi z toho fakt hrozně, protože se mi nikdy nic podobného nestalo. Vůbec nevím, jak se s tím poprat.

• Nahlásit
  • Citovat
1219
5.7.15 18:57

Nebyla jsi tak opilá když si to pamatuješ, možná budeš mít štěstí a on si to pamatovat nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
5.7.15 18:59

:-) ne vážně, založ si vedle nové téma „Co nejhoršího jste provedli/y v opilosti,“ a do půl osmé to své faux paux budeš považovat jako neškodnou školní besídku. Ale jednu špatnou zprávu mám, věř mi, že toho ještě bude… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
5.7.15 19:02

Tak to je hrozný příběh 8o A už jsi brečela, nebo se ti pořád jen chce?
Málo piješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama