Opilá jsem se a zkazila vztah

Anonymní
29.11.19 08:53

Opilá jsem se a vše posrala

Ahojte, asi měsíc se postupně a pomalu poznávám s jedním mužem. Vše probíhalo naprosto dokonale, až do včerejšího večera. Náročný den v práci, umřel mi kamarád a šla jsem to vecer zapít. Stačilo trochu a já byla na plech. Ani nevím, že jsem mu napsala, jestli si mě nechce v hospodě vyzvednout. Šel si pro mě, já ho totálně zasklila a nic si nepamatuji. Napsal mi, že tam stál a já ho vůbec neviděla a prosla kolem nej s kolegou. Že byl naivní a že se ve mě zmylil…V noci jsem mu xkrat volala a nevzal to, ale já si to vůbec nepamatuji, navíc vůbec nepiju, tak mě to totálně dostalo. Ráno jsem mu napsala a omluvila se. A bez reakce. Jsem p..a a vše posrala… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2361
29.11.19 08:56
@Anonymní píše:
Ahojte, asi měsíc se postupně a pomalu poznávám s jedním mužem. Vše probíhalo naprosto dokonale, až do včerejšího večera. Náročný den v práci, umřel mi kamarád a šla jsem to vecer zapít. Stačilo trochu a já byla na plech. Ani nevím, že jsem mu napsala, jestli si mě nechce v hospodě vyzvednout. Šel si pro mě, já ho totálně zasklila a nic si nepamatuji. Napsal mi, že tam stál a já ho vůbec neviděla a prosla kolem nej s kolegou. Že byl naivní a že se ve mě zmylil…V noci jsem mu xkrat volala a nevzal to, ale já si to vůbec nepamatuji, navíc vůbec nepiju, tak mě to totálně dostalo. Ráno jsem mu napsala a omluvila se. A bez reakce. Jsem p..a a vše posrala… :zed:

Tak jsi se nacamrala no :nevim: prijde jinej nebo to snad je posledni muz na planete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 08:59
@Komsomol píše:
Tak jsi se nacamrala no :nevim: prijde jinej nebo to snad je posledni muz na planete?

Není no, ale toto bylo jiné a po dlouhé době mi na něčem opravdu záleželo…

• Nahlásit
  • Citovat
7454
29.11.19 08:59

Nevolej mu, nepiš mu, nech to vyšumět :nevim: Omlvila ses mu a je tedˇna něm, jak to vezme. Třeba si to nechá za pár dní vysvětlit a třeba taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
29.11.19 09:00

Pokud to nepochopí tak za to nestal. Normálně alkohol neomlouvam, ale když ti umřel někdo blízký tak se to dá pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:01
@arinecka píše:
Nevolej mu, nepiš mu, nech to vyšumět :nevim: Omlvila ses mu a je tedˇna něm, jak to vezme. Třeba si to nechá za pár dní vysvětlit a třeba taky ne.

Co se ta vysvětlit na tom, že napíše, aby za ní přijel a pak si ho nevšímá a paří s kolegou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:02

Kvuli takovym hovadinkam te neopusti, to by byl fakt magor. Tohle se opravdu muze stat komukoliv.Dej mu cas, nech ho trosku vyhnit a pak se ozvi.Bude to dobry :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:05
@soustruznice píše:
Kvuli takovym hovadinkam te neopusti, to by byl fakt magor. Tohle se opravdu muze stat komukoliv.Dej mu cas, nech ho trosku vyhnit a pak se ozvi.Bude to dobry :hug:

To budí rozhodně důvěru do budoucna ohledně schopnosti zvládat pařbay. Pro chlapa velikej red alert.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 09:05
@pohledzdruhestrany píše:
Co se ta vysvětlit na tom, že napíše, aby za ní přijel a pak si ho nevšímá a paří s kolegou? :think:

Ani, vím. Ale já ani netuším, že jsem mu psala ať dorazí. Zjistila jsem to až ráno ze zpráv… Celý včerejšek jsem prostě nezvládla. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 09:06

Do té doby, než mi zavolali, že kamarád umřel jsem byla doma a chystala se do postele…

• Nahlásit
  • Citovat
3206
29.11.19 09:07
@pohledzdruhestrany píše:
Co se ta vysvětlit na tom, že napíše, aby za ní přijel a pak si ho nevšímá a paří s kolegou? :think:

Tak normální chlap by za ní šel, když si ho ani nevšimla :roll: tohle bude nějakej citovej vydirac a teď si to pěkně užívá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
29.11.19 09:08
@Anonymní píše:
Ahojte, asi měsíc se postupně a pomalu poznávám s jedním mužem. Vše probíhalo naprosto dokonale, až do včerejšího večera. Náročný den v práci, umřel mi kamarád a šla jsem to vecer zapít. Stačilo trochu a já byla na plech. Ani nevím, že jsem mu napsala, jestli si mě nechce v hospodě vyzvednout. Šel si pro mě, já ho totálně zasklila a nic si nepamatuji. Napsal mi, že tam stál a já ho vůbec neviděla a prosla kolem nej s kolegou. Že byl naivní a že se ve mě zmylil…V noci jsem mu xkrat volala a nevzal to, ale já si to vůbec nepamatuji, navíc vůbec nepiju, tak mě to totálně dostalo. Ráno jsem mu napsala a omluvila se. A bez reakce. Jsem p..a a vše posrala… :zed:

Zdravím, to bude v pohodě, nechte tomu pár dní, pokud Vás má rád, tak to vydýchá. Pokud ne, nebyl to ten pravý :nevim: Poučka pro příště: Dejte si jen jednoho panáka a nezlejte se hned jak motyka :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 09:09
@T.Petr píše:
Zdravím, to bude v pohodě, nechte tomu pár dní, pokud Vás má rád, tak to vydýchá. Pokud ne, nebyl to ten pravý :nevim: Poučka pro příště: Dejte si jen jednoho panáka a nezlejte se hned jak motyka :mavam: :mavam: :mavam:

Ja si dala dvě dvojky vína. Jenže normálně nepiju vůbec. Emoce, stres… A tak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
9142
29.11.19 09:11
@Anonymní píše:
Ja si dala dvě dvojky vína. Jenže normálně nepiju vůbec. Emoce, stres… A tak to dopadlo.

A to opravdu ani nevíš, že jsi mu psala? A pak, když tam dorazil, tak si ho vůbec nezaregistrovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 09:14

Promiň, já to jen trochu odlehčím. Jestli to jde, oprav si čárku v nadpisu u slová opilá. Nevěřícně jsem na to koukala - vyznívá to tak, že jsi neudržela stolici. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama