Reklama

Opila jsem se, kdy mohu kojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:56
Opila jsem se, kdy mohu kojit?

Zdravím,
Stydím se a proto anonym děkuji. Prosím o radu ne o moralizovani­.. Dekuji

Včera jsem byla po dlouhé době s kamarádkami v baru a nějak se to zvrtlo a já se opila. Ne nějak moc, ale vypila jsem bohužel i tvrdý alkohol. Konkrétně asi 7 panáku jegra.. A dvě pinacolady. Na to že jsem nepila nevím jak dlouho me to ani nepolozilo.
Otázka zní kdy můžu miminko (dva měsíce) zase nakojit. Kojím plus dokrmuji takže dostává teď nutrilon. Ve sprše jsem mléko odstrikala, ale nevím zda všechno asi spíš ne.. Děkuji za rady. V.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 22.01.17 10:59

Hladina alkoholu v mléce klesá asi stejně rychle jako v krvi. Takže bych odstříkla klidně 2×. Není proč moralizovat - chápu to, to se stane když má člověk ponorku a konečně vypadne :-)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.01.17 11:02
@Anonymní píše:
Zdravím,
Stydím se a proto anonym děkuji. Prosím o radu ne o moralizovani.. DekujiVčera jsem byla po dlouhé době s kamarádkami v baru a nějak se to zvrtlo a já se opila. Ne nějak moc, ale vypila jsem bohužel i tvrdý alkohol. Konkrétně asi 7 panáku jegra.. A dvě pinacolady. Na to že jsem nepila nevím jak dlouho me to ani nepolozilo.
Otázka zní kdy můžu miminko (dva měsíce) zase nakojit. Kojím plus dokrmuji takže dostává teď nutrilon. Ve sprše jsem mléko odstrikala, ale nevím zda všechno asi spíš ne.. Děkuji za rady. V.

vynech ještě jedno kojení - odstříkej a vylej.. pak by to mělo být ok..

lucenka
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 22.01.17 11:03

Můžeš kojit klidně hned. V mléku je stejná hladina alkoholu jako v krvi, což je zanedbatelné množství.

Aspera
Generální žvanilka 20362 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 11:03

Vzala bych to dle toho kdy bys mohla řídit. Pak by mělo být čisté i mléko, když už bude krev. Takže třeba dneska kolem oběda už v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:06

Vážně? Já jsem si říkala, že nakojim až tak večer, ale bylo by fajn třeba po obědě už kojit. Tak děkuji za rady, snad malinké nějak neublizim.. Mám z toho trochu výčitky, ale byl to super večer po dlouhé době venku :) zakladatelka.

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 22.01.17 11:14

Koj klidně hned, do mléka se dostane úplné minimum alkoholu.

http://www.mamila.sk/…ol-fajcenie/

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 22.01.17 11:26

Presne, kojit muzes hned ;)

xammy
Kecalka 460 příspěvků 22.01.17 11:30

Taky bych nakojila klidne hned :)

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 11:41

Tak já moralizovat budu, první rok věku dítěte je to nezodpovědnost :zed: Kdyby jste se zlila totálně a omylem nakojila, nechci domýšlet :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:46

@holkaZ jelikož jsem mohla v pohodě chodit i vnímat a mám i zdravý úsudek a vím, že se nemůžu zlit úplně pod obraz, ani by mě nenapadlo dítě nakojit. Do baru jsem šla s tím, že nutrilon dostane tak či tak ptz je na něj zvyklá když jim dokrmuji běžně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:48

@xammy @Lejlinka88 @veronique87 @lucenka takže holky myslíte, že ji tím nemůžu nějak ublížit? Posledního panáka jsem měla tak v jednu ráno. Možná i dřív.

Ivana 85
Závislačka 2991 příspěvků 22.01.17 11:48

@holkaZ omylem nakojila? Predpokladam ze pani ma mozek a mela pro mimco hlidani.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 22.01.17 11:48
@holkaZ píše:
Tak já moralizovat budu, první rok věku dítěte je to nezodpovědnost :zed: Kdyby jste se zlila totálně a omylem nakojila, nechci domýšlet :cert:

Pochybuji, ze by zvladla vzit miminko a nakojit opila. O dite bylo nejspis dobre postarano, kdyz se zakl bavila. To ze ma dite neznamena, ze tim skoncil jakykoli jiny zivot preci..
Nedramatizuj to, nic se nestalo

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 22.01.17 11:50

Tak ja bych teda rozhodne nekojila hned. Nevim proc by se melo 2 mesicnimu mimcu dostat do tela i minimum alkoholu, pokud ma i UM tak bych dala jen UM, odstrikavala a nakojila az k veceru.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama