Oplachování po koupání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
17.5.22 18:54

Oplachovani po koupani

Ahoj,

v porodnici mi sestřička ukázala, jak vykoupat mimino, jen mě zarazilo, že po umytí v umyvadle se Sebamedem malého rovnou vytáhla a utřela - není potřeba tyhle mycí emulze z pokožky opláchnout jako mýdlo u dospělého? (Mám doma na později Sebamed a Hipp.)

Dotaz bláznivé prvorodičky :lol: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16130
17.5.22 18:58

Není potřeba ani to, max na zadek. Jinak stačí čistá voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8822
17.5.22 19:05

Umyj ho v čisté vodě, tím uděláš nejlíp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
17.5.22 19:30

Přesně taky bych umyla jen v čisté vodě. Není nic potřeba. Jen ten zadek případně umýt mýdlem. Já začala tyto prostředky až fakt už lítala po venku, byla zpocená třeba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
17.5.22 19:34

Suhlasim s ostatnymi. Ale ak pouzijes, oplachuj. U Sebamedu je to aj uvedene na flasticke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8613
17.5.22 20:28

Ty emulze, co přidávají v porodnici do vaničky, jsou spíš olejíčky, které se neoplachují. Ten Hipp jsem si potom koupila i domů a je v těch prostředcích rozdíl. Pokud máš vyloženě nějaký mycí prostředek, oplachuje se jako mýdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
17.5.22 20:59

U některých je napsáno, že oplachovat a u některých ne. Nicméně já v mýdle koupala 2× týdně, jinak jen v čisté vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
18.5.22 00:09

Olejíčky raději ne, smekne se ti. Voda bohatě stačí, i na zadeček, věř tomu, že bude ten nejvoňavější i bez mýdel i olejíčků :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
18.5.22 11:26

Děti jsem myla vždycky jenom vodou, mýdlem až pak zadek, když byl po…

Ještě skolkové děti myju jenom vodou, mýdlem se z nich snažím zdrhnout maximálně tak fixy nebo zaschlé bláto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat