Může odejít oplodněné vajíčko s menstruací?

Anonymní
25.1.21 22:03

Oplodněné vajíčko při ms

Zdravím všechny, neukamenujte mě, pokud se ptám na blbost. Při menstruaci jsem si všimla, že s krví odešla nějaká oválná kulička půl centimetrů až centimetr?? velká. Oplodněné vajíčko, které se nechytlo? Měla jsem lehké zpoždění, což je u mě obvykle, že mám nepravidelnou menstruaci. Už 2 týdny před mě bolelo břicho a prsa, jak kdybych to měla dostat a stále nic. Máte s tím někdo zkušenost? Četla jsem, že se to stává, dá se tomu ale nějak vyvarovat? Neznačí to nějaký problém zdravotní? Děkuji moc za odpověď 8o :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18941
25.1.21 22:15

Embryo to opravdu nebylo, to není pár dní po vzniku pouhým okem vidět. Těhotenství, které skončí do 5tt, je biochemické. Zabránit se tomu nedá, je způsobeno genetickou vadou embrya a skončí tak velká část těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4009
25.1.21 22:16

Zkus si najít na googlu jak je velké ženské vajíčko… když jsi tak sikovna, že zvládneš napsat takový dotaz, tak jistě umíš používat vyhledávače. Najdeš tak všechny odpovědi a ještě si k tomu projedes anatomii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
25.1.21 22:26

Ta kulička byla sliznice = hlavní příčina proč má žena menstruaci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 22:39

V pubertě (cca 13 - 16 let) jsem měla, to samé téměř každou menstruaci. Bohužel ani hormonální antikoncepce nepomohla, až časem se to ustálilo na normální, trochu silnější krvácení. Ale jestli používáš alespoň nějakou formu ochrany, pokud teda máš už sexuální život, tak oplodněné vajíčko je nepravděpodobné.

• Citovat
  • Nahlásit
52383
25.1.21 23:12

Velikost vajíčka je asi 0,1 mm. Embryo má půl cm někdy na přelomu 6.-7. týdne, tedy 14 dní po vynechané MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat