Oplodnění a životnost spermií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 18:14
Oplodnění a životnost spermií

Ahoj chci se zeptat, dle tří uz vychází datum oplodnění na 9.-10.1. ovulace pravděpodobně 10.1. při pravidelných cyklech 33dnu to je 19dc..je to kluk. Chci se zeptat, je to spíše z plnohodnotných oplodnujicich souloží 8. a 10. 1. či to může být z přerušované 5.1.? Děkuju moc :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Esufi
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.18 18:23

Může to být kterákoliv. Možná napoví screening, kde pokud se dítě vyvíjí rovnověrně, zjistíte přesnější odhad stáří.
Na co to potřebujete vědět?

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 18:25

@Esufi to právě vychází na 9.1., na otce

mau-mau
Závislačka 3020 příspěvků 28.04.18 18:29

To mi připomíná Dítě Bridget Jones :lol: :lol: „..můžete vzít s sebou příště na ultrazvuk otce.., pokud přijdete na to, který to je.. ;) " Ale k věci- to 5.1. se mi zdá moc brzy, nicméně vyloučené to není. Ovšem to eventuální "něco málo“ by muselo přežít 5 dní- není to moc pravděpodobné :think:

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 18:31

@mau-mau no právě taky mi to přijde…ještě s nějakou kapickou ani nevím jestli vubec třeba..životnost se prý nerovná oplodnění schopnost a taky to, že kluci prý vznikají těsně před nebo při ovulaci… :nevim:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 28.04.18 18:33

Spermie vydrží i pět dní :nevim: klidně to mohlo být z toho 5. Tohle se vypočítat prostě nedá…

Esufi
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 28.04.18 18:34

@kamca9 tak to se obávám, že vám zaručený výsledek dá jen genetický test po narození. Krevní skupina zatím taky nic moc nenapoví…

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 18:41

@radkka já vím to sice ano ale zas…když to pravděpodobně nebylo vůbec žádné množství nebo jen něco v preejakulátu oproti snažení se… :nevim:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19342 příspěvků 28.04.18 18:48
@kamca9 píše:
@radkka já vím to sice ano ale zas…když to pravděpodobně nebylo vůbec žádné množství nebo jen něco v preejakulátu oproti snažení se… :nevim:

Jasně, šance je menší, ale je a zrovna v téhle oblasti by mi teda ke znepokojení stačila i malá pravděpodobnost. :nevim: Navíc zrovna v tom oblasti plození dětí se rády dějí schválnosti :D

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 18:50

@radkka no dobře no…tak uvidím…ale snad je tam o dost menší pravděpodobnost aspoň :roll:

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 28.04.18 19:06

@kamca9 oba můžou být tatinci. Stačilo by spát jen s jedním chlapem.

hani28
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.04.18 19:15

Takze vy se s partnerem snazite, a ty spis s jinym chlapem, nechranena, pred ovulaci… No chudak partner. Jinak opravdu ti to nikdo nerekne, az geneticky test.

hani28
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.04.18 19:17
@kamca9 píše:
@radkka no dobře no…tak uvidím…ale snad je tam o dost menší pravděpodobnost aspoň :roll:

Bohuzel, tady se nehraje na malou nebo velkou pravdepodobnost, bud je to ten nebo ten a jen geneticky test ti to potvrdi.

Flash
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 28.04.18 19:20

@kamca9 Větší pravděpodobnost je určitě toho 9. a 10., dítě už čekáš, nic s tím nenaděláš, tak se snaž nestresovat. Bude to manžela :)

kamca9
Povídálka 19 příspěvků 28.04.18 19:25

@hani28 no tak já si teda myslím že se na pravděpodobnost v těchhle věcech právě hraje…ne nadarmo se ve všech kalendářích a kalkulačkách atd uvádí procentuální pravděpodobnost čím blíže k ovulaci tím pravděpodobněji…a od 5. do 10. je to 6 dnů…což si teda nemyslím že by nějaká chudinka byla oplodnění schopná :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama