Oplodnění bez pohlavního styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 23:25
Oplodnění bez pohlavního styku

Ahoj, Je to celkem zamotane ale snad to pochopíte a dokážete poradit. Ve čtvrtek jsem byla u kamaráda jsem sama a chci miminko vím že to zvládnu, Kamárad ktereho znám už od malinka mi řekl že mě oplodní ale ne pohlavně ale dá to stříkačky. Ano vážně to udelal své spermie dal do stříkačky a ja si to poté zavedla do pochvy. Už to je pomalu 5 dní co se to celé stalo. Myslíte že to vyjde a nebo spíše ne? Předem děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.08.18 23:27

Pokud jsi měla ovulaci tak vyjde.:-)Neboj.:-)

rozand
Závislačka 3103 příspěvků 28.08.18 23:33
@Karlaska píše:
Pokud jsi měla ovulaci tak vyjde.:-)Neboj.:-)

WTF. Že to nikdo neřekl všem ženám, že stačí 1 ovulace a jsou těhotné! :roll: Některé to evidentně nezjistily ani za roky! :zed:

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 28.08.18 23:35

Doufám, že ne.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.08.18 23:37
@rozand píše:
WTF. Že to nikdo neřekl všem ženám, že stačí 1 ovulace a jsou těhotné! :roll: Některé to evidentně nezjistily ani za roky! :zed:

No nechápu,proč brat nadeji?konečně bez ovulace budeš tezko těhotná, ale pokud se nedaří tobě,to je mi líto.Ja mela misaky druhou ovulaci…

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.08.18 23:39

@Russet doufam????

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 28.08.18 23:40
@Anonymní píše:
Ahoj, Je to celkem zamotane ale snad to pochopíte a dokážete poradit. Ve čtvrtek jsem byla u kamaráda jsem sama a chci miminko vím že to zvládnu, Kamárad ktereho znám už od malinka mi řekl že mě oplodní ale ne pohlavně ale dá to stříkačky. Ano vážně to udelal své spermie dal do stříkačky a ja si to poté zavedla do pochvy. Už to je pomalu 5 dní co se to celé stalo. Myslíte že to vyjde a nebo spíše ne? Předem děkuji za odpovědi.

Myslím, že si mrcha co plánovaně dítěti odepře rodinu. Dítě si pořizuješ, protože sobecky chceš ty. Na něm ti nezáleží. :poblion:

drewlet
Závislačka 4568 příspěvků 28.08.18 23:42
@AlphaOmega píše:
Myslím, že si mrcha co plánovaně dítěti odepře rodinu. Dítě si pořizuješ, protože sobecky chceš ty. Na něm ti nezáleží. :poblion:

a podle mě to tady moc žereš :mavam:

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 28.08.18 23:43
@Karlaska píše:
@Russet doufam????

Jsem pro dva rodiče ideálně rozdílného pohlaví a v trvalém vztahu. Ne pro stříkačku.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.08.18 23:43

@AlphaOmega na svete jsou miliony zen vychovavajici deti samy,zpamatuj se…každé druhe manzelstvi se rozpadne, tak tu nedělej scény…

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.08.18 23:44

@Russet nemůžeš vedet jeji duvody,to je jeji věc.

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 28.08.18 23:45
@AlphaOmega píše:
Myslím, že si mrcha co plánovaně dítěti odepře rodinu. Dítě si pořizuješ, protože sobecky chceš ty. Na něm ti nezáleží. :poblion:

Co bys chtěla… Nezáleží jí ani na tom, aby mezi slova vložila čárku tam, kam patří. Ještě ani neotěhotněla a už ví, že to zvládne :zed:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 28.08.18 23:47
@Karlaska píše:
@AlphaOmega na svete jsou miliony zen vychovavajici deti samy,zpamatuj se…každé druhe manzelstvi se rozpadne, tak tu nedělej scény…

Ad hominem a whataboutism v jednom řádku. Gratuluju. :poblion:

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 28.08.18 23:47
@Karlaska píše:
@Russet nemůžeš vedet jeji duvody,to je jeji věc.

Názor na celou věc budu mít pořád stejný.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 28.08.18 23:48

Já si říkal, jestli to není dotaz desetileté holky, která si myslí, že otěhotněla z líbání. :mrgreen:
Jinak si myslím, že to vyjít může, pokud sis je zavedla hned. Jen je otázka, jestli to není škoda, mít dítě bez vztahu :nevim: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >