Oplodnění bolest v podbřišku

15.4.21 12:21

Oplodnění bolest v podbřišku

Dobrý den chci se zeptat s manželé se snažíme o miminko tenhle měsíc jsem měla ovulaci cca od 5 do 11. 4 od té doby mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat je možné že jsem mohla otěhotnět a může to být uhnízděnim vajíčka nikdy před tím jsem to neměla vždycky mě bolelo v podbřišku tak den dva před MS děkuji za odpověď 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4474
15.4.21 12:27

Ovulace je jeden jediný okamžik, nemůžeš ji mít šest dní vkuse. Po uhnízdění asi polovina žen nějaké příznaky včetně bolesti v podbřišku cítí, ale je to jednorázové a rozhodně to není ode dne případného oplodnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
15.4.21 12:29

Mam chut sem jen zkopirovat odpověď z nedavne diskuze. Kdyz uz se snazite, tak si prosim te nacti neco o tom, jak funguje cyklus, oplodneni, zkratka tvoje vlastni telo. Ovulaci jsi urcite nemela sest dni. Sest dni jsi mohla mít tak maximalne plodne dny, ktere jeste hadam s takovou beres z nějaké mobilni appky. A bolest v podbrisku od ovulace nema s oplodnenim nic společného, bud sis ji doted nevsimala, kdyz ses nepozorovala kvuli otehotneni, nebo ma jinou pricinu. Z toho, ze se ti ve vejcovodu spoji spermie s vajickem te nic bolet nemuze, to by muselo nastoupit opravdu az pozdeji. Coz neznamena, ze tehotna byt nemuzes i tak, ale prostě kasli na zarucene bolistky a priznaky a v den ocekavane ms se otestuj a mas to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
15.4.21 12:37

Může a nemusí… vše je pouhá spekulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 12:41

@Villanelle omlouvám se asi jsem to špatně napsala ovulaci jsem měla 10.4 ale mám nepravidelnou MS po 27 až 33 dnech tak že jsem se řídila podle Mestruacniho kalendáře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
15.4.21 12:48
@Libuš1234 píše:
@Villanelle omlouvám se asi jsem to špatně napsala ovulaci jsem měla 10.4 ale mám nepravidelnou MS po 27 až 33 dnech tak že jsem se řídila podle Mestruacniho kalendáře

Pokud jsi skutečně měla ovulaci 10.4., k žádnému uhnízdění dosud ani nedošlo, i pokud by během ovulace bylo oplodněno vajíčko. Nemůžeš mít tedy bolesti z uhnízdění.

Podle nějakého kalendáře přesnou ovulaci nevyčteš, zvláštní, pokud máš nepravidelný cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 12:53

@SlečnaDahlia dobře uvidíme počkám do MS a pak zkusím test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
15.4.21 12:59

Já chápu, že je prostě jednodušší, zeptat se na internetu, než zajít za doktorem anebo si udělat test.
Protože my jsme tady odborníci a vidíme do vagíny i přes ty internety. Panebože proč? Vždycky se s novou diskuzí ptám ---- Panebože prooooč???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 13:14

@Malineka tak promiňte že jsem se zeptala…!
Myslela jsem že třeba s tím někdo má zkušenost… Zeptat se snad můžu ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
15.4.21 13:35
@Libuš1234 píše:

A ovulaci ses si jinak jista? Jestli to mas fakt jen podle aplikace (kalendare, to je fuk) a k tomu ne docela pravidelne cykly, tak i ovulace bude probihat jindy. To by pak chtelo zkusit bud nejakou metodu na mereni ovulace, nebo mit styk co tri dny, tam pak není o cem a trefit se musíte. A jak uz ti nekdo napsal, i kdybys mela pravdu, ze 10. byla ovulace a doslo k oplodneni, ještě by vajicko ani nebylo ulozene v deloze, takze te z toho rozhodne nic neboli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 13:47
@Villanelle píše:
A ovulaci ses si jinak jista? Jestli to mas fakt jen podle aplikace (kalendare, to je fuk) a k tomu ne docela pravidelne cykly, tak i ovulace bude probihat jindy. To by pak chtelo zkusit bud nejakou metodu na mereni ovulace, nebo mit styk co tri dny, tam pak není o cem a trefit se musíte. A jak uz ti nekdo napsal, i kdybys mela pravdu, ze 10. byla ovulace a doslo k oplodneni, ještě by vajicko ani nebylo ulozene v deloze, takze te z toho rozhodne nic neboli.

Do ledna jsem měla menstruaci pravidelnou a pak najednou mi to začalo takhle habrovat v únoru jsem měla spozdeni 5 dnů a v březnu jsme měli z manželem nechráněný styk v den MS ta přišla k večeru a ráno zas nic a pak za 3 dny jsem to dostala normálně mám to 4 až 5 dnů tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
15.4.21 14:06

Já se divím, že ženy, které chtějí dítě se ještě neptají : myslíte že ten čáp fakt přiletí? Teď jsem asi nějakého zahledla za komínem.

Dámy : přece nejste tak hloupé!!!
Když chcete dítě, tak nejdřív nastudujte co je menstruační cyklus, co je ovulace a jak se zjistí a jak vůbec vznikne embryo.
Následně tedy: co je nidace, kdy se embryo zahnizdí, kdy dělat test.

Přece s takovými znalostmi to dítě nemůžete ani vychovat!
Já už bych normálně zavedla na základní škole alespoň rok předmět, který to ty holky naučí.
To je jak kdyby si chtěla péct bábovku a myslela si, že k tomu budeš potřebovat brambory a sůl :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 14:12
@Markéta188 píše:
Já se divím, že ženy, které chtějí dítě se ještě neptají : myslíte že ten čáp fakt přiletí? Teď jsem asi nějakého zahledla za komínem.

Dámy : přece nejste tak hloupé!!!
Když chcete dítě, tak nejdřív nastudujte co je menstruační cyklus, co je ovulace a jak se zjistí a jak vůbec vznikne embryo.
Následně tedy: co je nidace, kdy se embryo zahnizdí, kdy dělat test.

Přece s takovými znalostmi to dítě nemůžete ani vychovat!
Já už bych normálně zavedla na základní škole alespoň rok předmět, který to ty holky naučí.
To je jak kdyby si chtěla péct bábovku a myslela si, že k tomu budeš potřebovat brambory a sůl :zed:

Já už jednoho syna mám akorát jsem to nějak nevnímala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
15.4.21 14:16
@Libuš1234 píše:
Já už jednoho syna mám akorát jsem to nějak nevnímala

No tak tím hůř… Promiň, ale já nepochopím, jak žena nemůže vědět, jak funguje její tělo? Nebo že ji nenapadne se o to aspoň trochu zajímat?
Co je menstruační cyklus, plodné dny a ovulace, mi moje maminka vysvětlila už ve 12ti, kdy mi přišla první ms. Zbytek jsem si nastudovala ještě v pubertálním věku, protože jsem proste chtěla vědět, proč holky menstruují a od toho se odvíjí i ovulace a početí dítěte :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 14:32
@Markéta188 píše:
No tak tím hůř… Promiň, ale já nepochopím, jak žena nemůže vědět, jak funguje její tělo? Nebo že ji nenapadne se o to aspoň trochu zajímat?
Co je menstruační cyklus, plodné dny a ovulace, mi moje maminka vysvětlila už ve 12ti, kdy mi přišla první ms. Zbytek jsem si nastudovala ještě v pubertálním věku, protože jsem proste chtěla vědět, proč holky menstruují a od toho se odvíjí i ovulace a početí dítěte :roll:

Já to nikdy nějak neřešila když jsem chtěla malého stačil měsíc a bylo to
Ale teď mám tu MS nepravidelnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat