Oplodnění - noční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 22:56
Oplodnění - noční

Dobrý den,
měla bych takový menší dotaz s přítelem jsme se rozhodli že by jsme chtěli miminko ačkoliv se snažíme na to nemyslet a stále se nedaří jestli není důvodem má stálá noční 12ky. Máte s tím některá z vás zkušenost? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 08.01.18 23:03

A už ti někdo řekl, že š. kat se dá i přes den? :think:

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 23:06
@Bandii píše:
A už ti někdo řekl, že š. kat se dá i přes den? @Bandii

Neříkej to je snad jasný mě jde o to že jsem četla s tím že jsou problémy když někdo dělá jenom noční.

dr.Haus81
Povídálka 30 příspěvků 08.01.18 23:06

Ahoj nemyslím si ze to budu tema 12 v noci. Jestli se mužů zeptat jak dlouho se snažíte? Brala jsi antikoncepci?

Uživatel je onlinehapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 08.01.18 23:08
@Bandii píše:
A už ti někdo řekl, že š. kat se dá i přes den? :think:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Asi mysleno tak jestli nevadi nepravidelny rezim. Mam zname kterym to vadilo. Jednou denni, dvakrat nocni, zase denni… telo muze byt rozhozeno.

Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 08.01.18 23:11

@Kykunka jo pardon, spatne jsem cetla, delas jen nocni. Tak to nevim. Ms chodi pravidelne?

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 23:11
@dr.Haus81 píše:
Ahoj nemyslím si ze to budu tema 12 v noci. Jestli se mužů zeptat jak dlouho se snažíte? Brala jsi antikoncepci?

Snažíme se krátce 4 měsíc. Antikoncepci jsem brala skoro 7 let. V březnu jsem ji vysadila a začali jsme se snažit od Října.

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 23:13
@hapolda píše:
@Kykunka jo pardon, spatne jsem cetla, delas jen nocni. Tak to nevim. Ms chodi pravidelne?

Ano jen noční 12ky krátký dlouhý týden. MS pravidelnou nemám od vysazení antikoncepce což je od Března.

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 08.01.18 23:14

On dělá jenom přes noc? Tak ho zkus přemluvit na jinou práci, jinak se ti odrovná. Až bude dítě, to taky v noci pryč?
Jinak my jsme k dítěti přišli i přes noční směny a značně nepravidelný denní režim. Já tři směny a on dvanáctky.

Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 08.01.18 23:17

@Kykunka zkus bylinky na srovnani cyklu. Ja bylinkova moc nejsem, neumim ti poradit jaky ale urcite se nekdo najde ;) me to tenkrat pomohlo. Ms chodila na den presne :palec:

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 08.01.18 23:22

Já jsem taky dělala noční 12ky a příští týden rodím :lol:

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 23:24
@Russet píše:
On dělá jenom přes noc? Tak ho zkus přemluvit na jinou práci, jinak se ti odrovná. Až bude dítě, to taky v noci pryč?
Jinak my jsme k dítěti přišli i přes noční směny a značně nepravidelný denní režim. Já tři směny a on dvanáctky.

Já dělám 12ky on ne.

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 08.01.18 23:29
@Kykunka píše:
Já dělám 12ky on ne.

Aha, tak to tedy vůbec nejde z úvodního příspěvku vyčíst.
To by mě odrovnalo a na nějaké dělání miminek by mě neužilo. Kdybys neotěhotněla do roka, změníš práci?

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 08.01.18 23:46
@Russet píše:
Aha, tak to tedy vůbec nejde z úvodního příspěvku vyčíst.
To by mě odrovnalo a na nějaké dělání miminek by mě neužilo. Kdybys neotěhotněla do roka, změníš práci?

Však jsem psala má stálá noční 12ky. Říkala jsem si že práci měnit nehodlám teď když se snažíme pokud se to do roka nezmění určitě budu hledat práci jinde.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3281 příspěvků 08.01.18 23:48
@Kykunka píše:
Ano jen noční 12ky krátký dlouhý týden. MS pravidelnou nemám od vysazení antikoncepce což je od Března.

Nepravidelna ms bude spis pricinou nez nocni 12.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >