Reklama

Oplodnění pátý den po vysazení antikoncepce?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 22:50
Oplodnění pátý den po vysazení antikoncepce?

Ahoj holky,
brala jsem antikoncepci Jangee tri roky a ve středu (před 5 dny) jsem ji vysadila. Dnes jsme meli s pritelem sex a nejak jsme oba nemysleli na to, ze uz ji neberu a přítel se udelal do kdy Chtela jsem ji přestat brat kvuli tomu, ze uz by miminko nevadilo, ale plánovala jsem se nejdriv očistit, atd,… tudíž miminko by bylo chtěný, ale tak nejak jeste naplánovány :) tim padem se vas chci zeptat, jestli mate takovy zkušenosti? Jestli jste některá tak brzo otehotnela, nebo to mam vypustit, protoze jeste telo neni schopné? Vrtá mi to hlavou, takze bych chtela názory :) děkuji holky :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 05.02.18 22:53

@A-dé-la tezko rict, kdy mas ovulaci a jak zivotaschopne ma pritel spermie, ale mozne to je…mam kamosku a ta otehotnela taky hned po vysazeni HA…nekomu to jentak nejde, rovna se cyklus apod., nekdo ma zas tak splaseny hormony, ze se zadari hned ;) takze ted musis pockat :nevim:

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 22:54

@Kukacka123 jeeeeejda, tohle jsem fakt slyset nechtela, i kdyz jsem stejnou odpoved čekala :lol: jen jsem neskutecne nedockava.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.02.18 22:56

Vše je možné :) mě třeba doktor řekl že 3 měsíce se tělo očisťuje tak že je to málo pravděpodobné ale že to jde :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 05.02.18 22:59

@A-dé-la tak pokud opravdu nechcete, je tu Postinor :nevim: lepsi nez pozdeji nejaka interrupce…treba z toho nic nebude, ale tezko rict ;)

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:01

@Petruna21 četla jsem podobnou diskuzi a 99% zen tam psalo, ze otehotnely po vysazeni téměř hned, ale nepsaly, kolik dnu :lol: :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 05.02.18 23:01

Jinak co se tyce me, ja brala HA pomerne dlouho a cyklus jsem vubec rozhozeny po vysazeni nemela ;) ale hned jsme se nesnazili…takze nevim, zda by to slo…ale jsou tu i pripady, ze berou HA (tezko rict, zda spravne) a tehotne jsou…

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:02

@Kukacka123 neee my bychom i chtěli, máme vztah dlouho, zázemí, praci.. jen jsem docela daleko od své rodiny a mladá, ale tak vzdycky jsem si prala miminko brzy :) jen jsem se chtela nejdriv vyčistit, atd,.., jak jsem již psala :andel:

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:03

@Kukacka123 ano i moje kamarádka mela hormonální antikoncepci (jen náplast), mela to cca 5 let a po te době z niceho nic otehotnela přes tu náplast :) a to to vždy používala správně

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 05.02.18 23:04

@A-dé-la tohle cisteni bych fakt neresila…bud to vyjde a telo to zvladne a nebo ne a bude MS…navic je jeste dost brzo ;) pokud by miminko problem nebyl, tak bych tomu nechala volny prubeh ;) tak at to dopadne, jak si budete prat :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.02.18 23:04

@A-dé-la Je to možné já neříkám že by se to nestalo :) každopádně já brala antikoncepci cca 6 let a otěhotněla jsem po půl roce :)

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:05

@Kukacka123 mockrát dekuju za zprávy! Uvidime a kdyz si vzpomenu, budu informovat :hug:

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:06

@Petruna21 no tak nejak jsem si to u sebe představovala taky ;)

Andy27
Kelišová 6239 příspěvků 05.02.18 23:07
@A-dé-la píše:
Ahoj holky,
brala jsem antikoncepci Jangee tri roky a ve středu (před 5 dny) jsem ji vysadila. Dnes jsme meli s pritelem sex a nejak jsme oba nemysleli na to, ze uz ji neberu a přítel se udelal do kdy Chtela jsem ji přestat brat kvuli tomu, ze uz by miminko nevadilo, ale plánovala jsem se nejdriv očistit, atd,… tudíž miminko by bylo chtěný, ale tak nejak jeste naplánovány :) tim padem se vas chci zeptat, jestli mate takovy zkušenosti? Jestli jste některá tak brzo otehotnela, nebo to mam vypustit, protoze jeste telo neni schopné? Vrtá mi to hlavou, takze bych chtela názory :) děkuji holky :srdce:
jako byla by naaaahoda take brzy po ha…sance v budoucich mesicich jsou mensi..az se srovna cyklus…nebala bych se :srdce:

A-dé-la
Kecalka 231 příspěvků 05.02.18 23:07

No a kdyby byl cyklus, MS a ovulace stejna jako pri bráni HA, ovulace by začínala cca zitra :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >