Oplodnění po menstruaci?

Anonymní
11.6.13 22:30

oplodnění po menstruaci?

Ahoj holky je možné otěhotnět hned po menstruaci? S manželem jsme měli sex, když mě skončila menstruace, pouze slabé spinení. Bolí mě podbříško, většinou mě bolí jen v půlce cyklu-asi ovulace. Teď to přišlo dřív. Další menstruaci by měla přijít kolem 23. Test dělat teď určitě asi nemá cenu. Ale rada bych věděla, protože budu nastupovat do práce, která je fyzicky náročná, a nerada bych aby byl pak nějaký problém.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3168
11.6.13 22:35

Možné to jistě je, spermie můžou přežít několik dní a na ovulaci si počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
11.6.13 22:38

Jde, muj syn je toho dukazem :lol: (otehotnela jsem 2dny po ms)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
11.6.13 22:39

Není to pravděpodopné, ale ani vyloučené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
11.6.13 22:44

Otehotnela jsem kratce po MS. ne teda hned druhy den, ale asi 3-4 dny po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 22:47

Jejda, tak to budu muset v práci asi trochu brzdit, kdyby náhodou. Test dělat teď je asi moc brzo, že? Mám doma dvouletou holčičku, ale už si nepamatuji kdy jsem ho dělala:-( v plánu jsme to ještě neměli. No jsem sama zvědavá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 22:50

Na test je brzo, ale i já jsem podobný případ. Tři dny po MS a je z toho kluk jako buk.

• Citovat
  • Nahlásit
7576
11.6.13 22:50

Test jsem si delala asi za 14 dni, mela jsem tehotenske priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
11.6.13 23:00

Pracovala jsem v zemědělství, tahala pytle se šrotem, valila těžké balíky se slámou, odvážela tuny hnoje, čistila plno zvířat, jezdila na koních, než jsem přišla na to, že jsem těhotná. Tohle všechno jsem naplno dělala ještě další 4 měsíce ( takře víc, než 5), než už mi začalo bříško zavazet… Dnes mi o světě lítá 22 ti letá ženská.
Nestresuj, nehysterč, zatím ještě nic nevíš ;)

Příspěvek upraven 11.06.13 v 23:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 23:02

Možné to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 23:05

Nehystercim, jen se ptám, protože mám za sebou těhotenství se špatným koncem. Proto mám prostě strach. Nepatřím mezi ty, které zjistí že jsou těhotné a celou dobu jen sedí doma a nic nedělají. Po celou dobu těhotenství jsem jezdila na kole a to i přes zimu do 8měsíce, turistiku…ale mám i špatné zkušenosti, tak chci být prostě opatrná.

• Citovat
  • Nahlásit
3825
11.6.13 23:17

Otěhotnět jde kdykoliv…i během menstruace. Moje kolegyně je důkazem jediného sexíku její matky a otce právě v době menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Malvajs
11.6.13 23:36
@berry4 píše:
Pracovala jsem v zemědělství, tahala pytle se šrotem, valila těžké balíky se slámou, odvážela tuny hnoje, čistila plno zvířat, jezdila na koních, než jsem přišla na to, že jsem těhotná. Tohle všechno jsem naplno dělala ještě další 4 měsíce ( takře víc, než 5), než už mi začalo bříško zavazet… Dnes mi o světě lítá 22 ti letá ženská.
Nestresuj, nehysterč, zatím ještě nic nevíš ;)Příspěvek upraven 11.06.13 v 23:02

ty jsi Xena! :-)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4725
12.6.13 00:13

Kamarádka má třetího neplánovaného syna zplozeného na konci menstruace ;) Možné je vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
12.6.13 06:58

Možné to je, můj přítel má děti dokonce přes ms :mrgreen: takže fakt jde vše, záleží, kdy je ovulace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat