Opožděná menstruace po darování vajíček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 22:07

Opožděná má ,po darování

Ahojte holky, mám takovou otázku..
No mám zpoždění asi 10 dní, těhotná být nemůžu, přítel se do mě ani neudělal. spaly jsme spolu jednou za tu dobu, a dělala sem si stejně testy asi 10× a všechny negativ. abych to ujasnila sem po odběru vajíček, už asi měsíc a 10 dní, hned po darování sem to dostala 5 dní po a teď nic tento měsíc..Jsem z toho znepokojena, bojím se nějaké cysty nebo něco takového. Mate zkušenosti? dekju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2766
20.11.19 22:19

Tak to bude asi tím darováním, ne? Člověk se nacpe svinstvama a podstupuje nemalá rizika, takže bych se vůbec nedivila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 22:20

Dobrý večer, já osobně s tímhle zkušenosti nemám :) nemám ještě věk na to, abych tohle přesně chápala, jak to funguje a to studuju zdravotnickou školu :)

Jinak bych se ráda zeptala..nejsem si jistá.. normálně pravidelně beru antikoncepci, akorát jak má být ta týdenní pauza, tak jsem si ji neudělala a načla jsem hned další platíčko (tudíž jsem oddálila menses) akorát v tu dobu, kdy bych měla mít tu pauzu, tak jsem měla pohlavní styk a přítel se do mě udělal..a teď si nejsem vůbec jistá, zda bych nemohla být třeba těhotná..ale prášky beru normálně jak mám, ve správnou dobu, pravidelně :) takže asi doberu to druhé platíčko a potom by mi měla už ta menstruace naskočit, že? :)

• Citovat
  • Nahlásit
14964
20.11.19 22:22
@Anonymní píše:
Dobrý večer, já osobně s tímhle zkušenosti nemám :) nemám ještě věk na to, abych tohle přesně chápala, jak to funguje a to studuju zdravotnickou školu :)Jinak bych se ráda zeptala..nejsem si jistá.. normálně pravidelně beru antikoncepci, akorát jak má být ta týdenní pauza, tak jsem si ji neudělala a načla jsem hned další platíčko (tudíž jsem oddálila menses) akorát v tu dobu, kdy bych měla mít tu pauzu, tak jsem měla pohlavní styk a přítel se do mě udělal..a teď si nejsem vůbec jistá, zda bych nemohla být třeba těhotná..ale prášky beru normálně jak mám, ve správnou dobu, pravidelně :) takže asi doberu to druhé platíčko a potom by mi měla už ta menstruace naskočit, že? :)

Ano, chráněná by si měla být a krvácení bude až v další pauze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4303
20.11.19 22:24
@Anonymní píše:
Dobrý večer, já osobně s tímhle zkušenosti nemám :) nemám ještě věk na to, abych tohle přesně chápala, jak to funguje a to studuju zdravotnickou školu :)Jinak bych se ráda zeptala..nejsem si jistá.. normálně pravidelně beru antikoncepci, akorát jak má být ta týdenní pauza, tak jsem si ji neudělala a načla jsem hned další platíčko (tudíž jsem oddálila menses) akorát v tu dobu, kdy bych měla mít tu pauzu, tak jsem měla pohlavní styk a přítel se do mě udělal..a teď si nejsem vůbec jistá, zda bych nemohla být třeba těhotná..ale prášky beru normálně jak mám, ve správnou dobu, pravidelně :) takže asi doberu to druhé platíčko a potom by mi měla už ta menstruace naskočit, že? :)

Ano,,presne tak.. pokud prasky beres tak, jak mas, tak jsi chranena i behem 7 denni pauzy,,tudiz kdyz jsi ji ani neudelala a brala prasky vkuse, tak jsi normalne chranena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Děkuju za odpověď, já vím byly to strašná svinstva, injekce hormonu, do toho ta antikoncepce, no a právě jen se bojím abych neměla něco a dělohou :/ Těhotná být nemůžu, přítel se do mě neudělal, testy už by byly pozitivní když sem si nic udělala tolik, mám jen strach aby to bylo ok vše, zkusím počkat do konce týdne když ne tak na gyndu abych něco nezanedbála:/

Jinak odpověď : když si tabletky brala i když si měla mít pauzu tak si byla plně chráněna si myslím, vím že gynekoložka říkala že i když to na ten týden vysadis když máš mít mS tak stejně si furt chráněna, takže si myslím že si byla chráněna :)

• Citovat
  • Nahlásit
4

@JancaS84 Tak budu doufat, já totiž nikdy nespala s někým, když jsem si jako by oddalovala tu menstruaci :)
Ale mockrát děkuji!! ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25915
20.11.19 22:25
@Anonymní píše:

Ty nemáš věk na to, aby jsi chápala jak funguje antikoncepce, ale máš věk na souložení? A ještě studuješ zdravotnickou školu? 8o 8o 8o A číst umíš? Ten papírek v té krabičce není kvůli tomu, aby tam ta platíčka neštěrchala, ale protože jsou na něm napsaný důležitý informace, jako kdy jsi a kdy nejsi chráněná. Bohudík, že pokud bereš nepřetržitě antikoncepci, tak chráněná jsi, protože na to, by jsi měla dítě, jsi nezralá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.11.19 22:25

@darekp Taky si to myslím, jen jsem se chtěla zeptat, kdo má jaký zkušenosti :) a mockrát děkuji! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.11.19 22:28

@Janli omlouvám se, ale nebyla jsem si jistá, tak proto se ptám o rady druhých :) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6098
20.11.19 23:34
@Anonymní píše:
Děkuju za odpověď, já vím byly to strašná svinstva, injekce hormonu, do toho ta antikoncepce, no a právě jen se bojím abych neměla něco a dělohou :/ Těhotná být nemůžu, přítel se do mě neudělal, testy už by byly pozitivní když sem si nic udělala tolik, mám jen strach aby to bylo ok vše, zkusím počkat do konce týdne když ne tak na gyndu abych něco nezanedbála:/

A proč jsi do toho šla, když víš, že jsou to svinstva, hormony a bojíš se, zdali teď nemáš něco s dělohou? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.12.19 19:08

Dobrý večer, jak já tady psala o tom, jestli nejsem těhotná, tak normálně beru antikoncepci tak jak jsem zvyklá, ale během měsíce mám častěji výtoky, myslíte si, že to má něco společného s tím, jak jsem brala antikoncepci vkuse a neudělala tu pauzu? Nebo co to může znamenat? Ale jiné příznaky nemám :) děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat