Reklama

Opožděná menstruace 2 dny, plaším?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zelena Lavička
Nováček 2 příspěvky 23.08.18 14:16
Opožděná menstruace 2 dny plaším?

Ahoj je mi 15 a pohlavni styk jsem nemela. Ms jsem mela dostat pred 4 dnemi ale stale nic nechapu co se deje. Jedine co jsem tak zaregistrovala je ze jsem pila citronovou stavu a neustale se stresuju s tim ze sem tehotna (vim ze to neni mozne ale nervy) co si o tom myslite?

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 23.08.18 14:19

V tomhle věku nemusíš mít cyklus ještě uplně ustálený. Neboj je to normální. Těhotná opravdu být nemůžeš, pokud jsi pohlavní styk neměla.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 23.08.18 15:20

Proc se stresujes tehotenstvim, kdyz jsi nemela sex? Ja se taky nebojim, ze umru pri letecke nehode, kdyz nikam neletim :mrgreen: Ne vazne, neplas. Pokud probehlo nejake tuleni aa ty si nejsi jista, muzes si udelat test, ale spis je pravdepodobne, ze mas zkratka nepravidelny cyklus.Ja v tvem veku mela cykly i 40dni ;)

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 23.08.18 16:56

@Zelena Lavička a jak by si mohla být těhotná když nebyl pohlavní styk?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >