Opožděná menstruace a krvácení po sexu

Anonymní
29.7.13 12:27

Opožděná menstruace a krvácení po sexu

Ahoj holky, mám problém…omlouvám se že anonymě, ale mám své důvody…s manželem se pokoušíme už rok o druhé miminko a pořád nic. MS mám vždy +- 28, 29 den. Poslední MS byla 26. 6. a do dnešního rána nic, to znamená že týden zpoždění. Dnes ráno jsme se s manželem milovali a já jsem v práci zjistila, že jsem to dostala. Ale když jsem si šla za 3 hodinky vyměnit tampon, tak tam bylo jen málo krve, dokonce mě to i bolelo, jak byl tampón suchý. Těhu test byl před třemi dny negativní. Když se dotknu prsou, tak je mi to nepříjemné a mám žaludek jako na vodě…na gyndu jsem se objednanla v pátek. Myslíte si, že by to mohlo být těhu? A nebo už jsem fakt praštěná, mám normální menstruaci a něco si namlouvám? Měla jsem to některá také tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

892
29.7.13 12:37

Jestli jsi nebo nejsi těhu, to my ti neřeknem.. Udělej si nový těhu test a uvidíš.. Ono třeba to ještě nebylo na testu vidět a dnes bude dálnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
29.7.13 12:41

Vypadá to dost nadějně, udělej si test a napiš nám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4593
29.7.13 13:26

Je, ja taky jednou po sexu na zacatku tehu trochu krvacela.. Tak drzim palecky. Urcite si udelej zitra po ranu dalsi test, ja taky bulela ze tam nic neni a za par dnu 2 carky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 13:29

A co ten testík clear blue, myslíte, že ten by dokázal ukázat - i když bych byla těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
17629
29.7.13 14:15

Já mám osvědčený mamatest, nicméně bych řekla, že může ukázat jakýkoliv test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie