Opožděná menstruace a negativní těhot. test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anet14789
Nováček 2 příspěvky 24.06.19 15:57
Opožděná menstruace a negativní těhot. test

Hezký den přeji. Potřebovala bych poradit, nebo spíš znát vaše zkušenosti, abych se uklidnila :roll: Už 9 dní mám opožděnou menstruaci, dělala jsem si 5 testů, poslední dneska a jsou všechny negativní. Žádné bolesti v břiše nemám, jen jsem bez energie, sem tam mě začnou lehce brnět ruce a kořen nosu. Trochu mě pobolívá hlava a při provádění testu jsem si všimla, že mám tmavší moč. Vím, že rada zní „běž k doktorovi“ ale tam se hned tak nedostanu :nevim: tak nějaká vlastní zkušenost? :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePantalaimon
Kecalka 182 příspěvků 24.06.19 16:50

Kamaradce vynechala menstruace, když měla nádor na nadledvině. Takže co z toho plyne…že nikdo jiný než doktor ti víc než víš neřekne. :nevim:

pujda
Kecalka 190 příspěvků 24.06.19 18:01

Občas zpožděná menstruace je normální. Já ji měla vždy na den přesně a jednou za čas se mi zpozdila, klidně i 10 dní. A bylo to naprosto v pořádku. Než začneš plašit s nádorem, tak zavolej doktorovi a než se k němu dostaneš, tak počkej, třeba ještě přijde sama. A třeba ti doktor jen píchne vyvolávačku. Kdyby každá zpožděná ms znamenala nádor, tak fakt nevím :roll:

Anet14789
Nováček 2 příspěvky 24.06.19 18:37

@pujda plašit nebudu. Snažím se to svádět na květen, který byl plný problémů, stresu, kdy jsem nejedla a moc nespala. Byla to jedna rána za druhou, do toho práce 12-15h na nohou a učení na zkoušky, takže jsem byla trochu psychicky i fyzicky vyždímaná. Každopádně, pokud mě zítra ráno vezme obvoďačka alespoň na krev a zkontroluje moč, budu ráda.. na gyndu se s časem dostanu tak v pátek ne li další týden :(

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 24.06.19 22:29

@Anet14789 můžeš mít i cystu nebo prostě jen máš zpoždění.. měla jsem pravidelnou ms pak z ničeho nic 14 dní zpoždění někdy měsíc někdy měsíc a půl :nevim:..někdy to byla cysta někdy prasklá cysta a někdy prostě nic… po 14 dnech vynechání jsme volala k dr a ta mě zkontrolovala UZ a pak dala vyvolávačku..takže pak pokud to nedostaneš zavolej k dr

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:09
Těhu

Ahojte holky, nechráněný styk jsem měla 11 DC, ovulace (dle bolestí) 14.-15. den cyklu, nyní jsem 34 DC (den zpoždění). Čípek je spíše vzadu, uzavřený, tvrdší a po hmatu na prstu mléčný výtok. Pobolívání a občasné píchnutí v podbřišku již na druhý den po nechráněném styku, nevolnost posledních pár dní, průjem. Včera v den MS jsem si dělala odpoledne test, ale negativní. Je možné, že se mi // ještě ukáží? :oops:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:17
@Anonymní píše:
Ahojte holky, nechráněný styk jsem měla 11 DC, ovulace (dle bolestí) 14.-15. den cyklu, nyní jsem 34 DC (den zpoždění). Čípek je spíše vzadu, uzavřený, tvrdší a po hmatu na prstu mléčný výtok. Pobolívání a občasné píchnutí v podbřišku již na druhý den po nechráněném styku, nevolnost posledních pár dní, průjem. Včera v den MS jsem si dělala odpoledne test, ale negativní. Je možné, že se mi // ještě ukáží? :oops:

tak možné je vše ale je to už 19 dní od ovu takže to je opravdu dlouho už…zkus ještě za 2 dny pokud ms nepříjde.. s čípkem zkušenosti nemám nijak ho nezkoumám takže v tomto neporadím.. a ted celkem řádí střevní chřipky a výtok je taky běžný :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:22

Děkuji moc @Kajka9,
zkusím test zítra ráno (2 den zpozdeni) a uvidím. Včera jsem si test udělala až v odpoledních hodinách a já piju poměrně hodně, tak je možné, že nešlo detekovat hCG.
Nemyslím si, že bych měla nějakou chripajznu. Takhle zvláštně jsem se ještě necítila a navíc občas na me padne šílená únava, že se to skoro ani vydržet nedá :nevim:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:24
@Anonymní píše:
Děkuji moc @Kajka9,
zkusím test zítra ráno (2 den zpozdeni) a uvidím. Včera jsem si test udělala až v odpoledních hodinách a já piju poměrně hodně, tak je možné, že nešlo detekovat hCG.
Nemyslím si, že bych měla nějakou chripajznu. Takhle zvláštně jsem se ještě necítila a navíc občas na me padne šílená únava, že se to skoro ani vydržet nedá :nevim:

2 dny zpoždění nic není ale pokud nevíš kdy si měla ovu.. pokud opravdu byla už 14-15 tak je to už opravdu hodně.. zkus ráno a uvidíš ale spíš bych to na těhu neviděla ale možnost tu pořád je :nevim:

Misska91
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 12:26

@Kajka9 no odhaduji 14-15 DC ovulaci (dle bolesti), ale potvrzené ovulační testem to nemám. Je tedy možné, že byla o malinko později. :oops:

karkarka
Závislačka 3941 příspěvků 25.06.19 12:27

19 dní po ovulaci by to test ukázal i z odpolední moči. Jediné, že b, yla ovulace později.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:28

Juju, teď jsem psala, že jsem ovu odhadovala dle pocitů. Potvrzenou ovulačním testem jí nemám, je tedy možné, že byla později. Ale zas kdyby byla týden po nechráněném styku, tak je také otěhotnění nepravděpodobné, pokud se nemýlím… :nevim:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:31
@Anonymní píše:
Juju, teď jsem psala, že jsem ovu odhadovala dle pocitů. Potvrzenou ovulačním testem jí nemám, je tedy možné, že byla později. Ale zas kdyby byla týden po nechráněném styku, tak je také otěhotnění nepravděpodobné, pokud se nemýlím… :nevim:

tak tak pokud byla později tak to by jste museli mít styk jindy.. nebo těsně po ovu to si taky mohla otěhotnět ale ty si psala že jste spolu spali 11dc a pak ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:33
@Kajka9 píše:
tak tak pokud byla později tak to by jste museli mít styk jindy.. nebo těsně po ovu to si taky mohla otěhotnět ale ty si psala že jste spolu spali 11dc a pak ne?

Jojo přesně tak… 11 DC byl poslední nechráněný styk, takže kdybych OVU měla později, tak je šance na otěhotnění také mizivá co? :(

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:38
@Anonymní píše:
@Kajka9 píše:
tak tak pokud byla později tak to by jste museli mít styk jindy.. nebo těsně po ovu to si taky mohla otěhotnět ale ty si psala že jste spolu spali 11dc a pak ne?
Jojo přesně tak… 11 DC byl poslední nechráněný styk, takže kdybych OVU měla později, tak je šance na otěhotnění také mizivá co? :(

největší šance je před ovu a v době ovu.. spermie můžou počkat i 5 dní..ale po ovu jsem všude četla jen 1 den..nejlepší je pokud se snažíte o dítě se milovat každý 2-3 dny a trefíš se do ovu i kdyby si nechtěla..zobat kyselinu listovou…a nemusíš dělat ani ovu testy

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama