Opožděná menstruace a stále negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paige1996
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 19:03
Opožděná menstruace a stále negativní test

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, mela jsem v prubehu brezna dva pohlavni styky, nechranene pouze prerusovane. Antikoncepci neberu jiz od rijna a dosud jsem to mela pravidelne. :nevim: MS jsem mela naposledy 18.2. Zkousela jsem tt avsak stale tam byla jen jedna /, pouze jednou rano byl slabounky duch… objednala jsem se na gynekologii, kde mi byla pichnuta vyvolavacka (agolutin) ted je to 8 dnu a MS stale nikde a testy stale negativni. Je stale nejaka moznost, ze bych byla tehotna?
Dekuji za odpoved

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 05.04.18 19:12

Nemyslím, někomu zabere az druha vyvolavacka

karkarka
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 05.04.18 19:23

Test je negativni, takze tehotna nejspis nejsi.me zabrala pri zpozdeni az druha vyvolavacka.proc mate prerusovany styk kdyz chcete dite?

Anonymní  05.04.18 19:27

Při hodně posunuté ovulaci ano. Shodou okolností já měla MS naposledy stejně jako ty, pravidelně ovuluji klem 15.DC a když jsem přišla 45.DC s negativním testem k doktorce, na ultrazvuku byl 20mm folikul, tedy těsně před ovulací. Vyvolávačku jsem samozřejmě nedostala, MS dorazí s plus minus měsíčním zpožděním sama, pokud neotěhotním. Píšeš o dvou stykách, pokud od toho druhého uplynulo více jak 14 dní a test je stále negativní, těhotenství je velmi nepravděpodobné, i když ne vyloučené.
Anonym - zdravotní údaje.

Paige1996
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 19:36

@Tichošlápek driv, kdyz jsem dostala vyvolavacku ( mela jsem problemy, tak proto mi nasadil dr. antikoncepci, ktera mi to srovnala) tak mi pusobila do 5ti dnu… ale chapu ze to muze byt pokazde jinak. @karkarka take jsi myslim, ze by uz test byl pozitivni… miminko byjsme neplanovali, ale samozrejme bych mela ohromnou radost :)

chs.jasmin
Kelišová 6822 příspěvků 05.04.18 19:40

@Paige1996

Ahoj,

po 10 dnech se dává druhá vyvolávačka - domluv se na gynekologii.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 05.04.18 20:15

Zašla bych si pro další vyvolávací injekci :)

Paige1996
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 20:22

@chs.jasmin @Petruna21 ja uz ty injekce nechci :,( :lol: :D :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 05.04.18 21:49

@Paige1996 Jo to já ti věřím :) :lol:

chs.jasmin
Kelišová 6822 příspěvků 06.04.18 09:21

@Paige1996 No kamarádka byla na vyvolávačce, že těhotná není a druhou už nedostala… v září bude mít Lucinka 4 roky :lol:

S injekcí chápu :mrgreen:

Paige1996
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 09:54

@Petruna21 :roll:
@chs.jasmin jeee tak to ji dopadlo krasne :srdce:

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 06.04.18 11:01

@Paige1996 Ale já vím že kamarádka místo injekce brala i na vyvolávaní nějáký čaj biliný koupila :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama