Opožděná menstruace, negativní tt, antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

carra31
Nováček 3 příspěvky 23.01.18 23:36
Opožděná menstruace, nechativní těh. test, hormonální antikoncep.

Zdravím. Ráda bych požádala o radu. Beru hormonální antikoncepci, ale jinou ochranu s přítelem nepoužíváme. Menstruaci jsem měla dostat před 7 dny, ale pořád prostě nic. Dnes jsem měla trochu " žravku ", ale to je u mě před menstruací docela běžné, řekla bych. Dělala jsem si včera těhotenský test a díky Bohu vyšel negativně. Něco podobného už se mi stalo v listopadu, kdy jsem dostala menstruaci místo patnáctého až nějakého 28(a to jsem ještě hormony nebrala). Těhotenství by pro mě momentálně bylo opravdu katastrofickým problémem. Nemáte někdo s podobnou situací zkušenosti? Předem moc děkuji za reakce.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 24.01.18 00:45

Nemohlo ti díky antikoncepci úplně vymizet krvácení? Bereš prášky pravidelně? Měly by tě při správném užívání ochránit. Jestli máš pochybnosti, zajdi na gyndu.

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 01:31

@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

carra31
Nováček 3 příspěvky 24.01.18 01:56
@Kuliočka píše:
@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

Ano, užívám pravidelně ráno. (rozdíl max 1 hodina mezi dny po-pá a víkendem, záleží to na mém vstávání :p)

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 02:03

@carra31 měla jsem spíše na mysli týdenní pauzu v užívání.. Jinak bych zkusila zeptat se MUDry, kde je problém.

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 24.01.18 04:51

To beres jeste pomerne kratce, ze? Mne pri jedne znacce krvaceni prestalo uplne, po 3 mesicich jsem zazadala doktora o zmenu…podle neho jsem sice mela byt rada, ale me to hrozne znervoznovalo…nekdy tak telo na nekterou HA reaguje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >