Opožděná menstruace, negativní tt, antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
carra31
Nováček 3 příspěvky 23.01.18 23:36
Opožděná menstruace, nechativní těh. test, hormonální antikoncep.

Zdravím. Ráda bych požádala o radu. Beru hormonální antikoncepci, ale jinou ochranu s přítelem nepoužíváme. Menstruaci jsem měla dostat před 7 dny, ale pořád prostě nic. Dnes jsem měla trochu " žravku ", ale to je u mě před menstruací docela běžné, řekla bych. Dělala jsem si včera těhotenský test a díky Bohu vyšel negativně. Něco podobného už se mi stalo v listopadu, kdy jsem dostala menstruaci místo patnáctého až nějakého 28(a to jsem ještě hormony nebrala). Těhotenství by pro mě momentálně bylo opravdu katastrofickým problémem. Nemáte někdo s podobnou situací zkušenosti? Předem moc děkuji za reakce.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13331 příspěvků 24.01.18 00:45

Nemohlo ti díky antikoncepci úplně vymizet krvácení? Bereš prášky pravidelně? Měly by tě při správném užívání ochránit. Jestli máš pochybnosti, zajdi na gyndu.

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 01:31

@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

carra31
Nováček 3 příspěvky 24.01.18 01:56
@Kuliočka píše:
@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

Ano, užívám pravidelně ráno. (rozdíl max 1 hodina mezi dny po-pá a víkendem, záleží to na mém vstávání :p)

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 02:03

@carra31 měla jsem spíše na mysli týdenní pauzu v užívání.. Jinak bych zkusila zeptat se MUDry, kde je problém.

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 24.01.18 04:51

To beres jeste pomerne kratce, ze? Mne pri jedne znacce krvaceni prestalo uplne, po 3 mesicich jsem zazadala doktora o zmenu…podle neho jsem sice mela byt rada, ale me to hrozne znervoznovalo…nekdy tak telo na nekterou HA reaguje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >