Opožděná menstruace, negativní tt, antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

carra31
Nováček 3 příspěvky 23.01.18 23:36
Opožděná menstruace, nechativní těh. test, hormonální antikoncep.

Zdravím. Ráda bych požádala o radu. Beru hormonální antikoncepci, ale jinou ochranu s přítelem nepoužíváme. Menstruaci jsem měla dostat před 7 dny, ale pořád prostě nic. Dnes jsem měla trochu " žravku ", ale to je u mě před menstruací docela běžné, řekla bych. Dělala jsem si včera těhotenský test a díky Bohu vyšel negativně. Něco podobného už se mi stalo v listopadu, kdy jsem dostala menstruaci místo patnáctého až nějakého 28(a to jsem ještě hormony nebrala). Těhotenství by pro mě momentálně bylo opravdu katastrofickým problémem. Nemáte někdo s podobnou situací zkušenosti? Předem moc děkuji za reakce.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 24.01.18 00:45

Nemohlo ti díky antikoncepci úplně vymizet krvácení? Bereš prášky pravidelně? Měly by tě při správném užívání ochránit. Jestli máš pochybnosti, zajdi na gyndu.

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 01:31

@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

carra31
Nováček 3 příspěvky 24.01.18 01:56
@Kuliočka píše:
@carra31 A dodržuješ správné užívání? :think:

Ano, užívám pravidelně ráno. (rozdíl max 1 hodina mezi dny po-pá a víkendem, záleží to na mém vstávání :p)

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 24.01.18 02:03

@carra31 měla jsem spíše na mysli týdenní pauzu v užívání.. Jinak bych zkusila zeptat se MUDry, kde je problém.

beruska9
Extra třída :D 10497 příspěvků 24.01.18 04:51

To beres jeste pomerne kratce, ze? Mne pri jedne znacce krvaceni prestalo uplne, po 3 mesicich jsem zazadala doktora o zmenu…podle neho jsem sice mela byt rada, ale me to hrozne znervoznovalo…nekdy tak telo na nekterou HA reaguje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama