Opožděná menstruace, negativní test, antikoncepce

Anonymní
9.11.20 13:54

Opožděná menstruace, negativní test, antikoncepce

Ahoj! Je mi 21 let a jeste miminko neplanuji, ale dnes uz je to 4ty den kdy mi vynechala menstruace i pres to ze beru antikoncepci (tim padem by menstruace mela byt pravidelna). Delala jsem si dnes test ale byl negativni. Obcas mi je spatne od zaludku nebo celkove mi je divne. V podbrisku me boli uz od prvniho dne kdy jsem to mela dostat ale porad nic, jen lehke spineni ktere porad mizi..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14229
9.11.20 13:57
@Anonymní píše:
Ahoj! Je mi 21 let a jeste miminko neplanuji, ale dnes uz je to 4ty den kdy mi vynechala menstruace i pres to ze beru antikoncepci (tim padem by menstruace mela byt pravidelna). Delala jsem si dnes test ale byl negativni. Obcas mi je spatne od zaludku nebo celkove mi je divne. V podbrisku me boli uz od prvniho dne kdy jsem to mela dostat ale porad nic, jen lehke spineni ktere porad mizi..

Pri brani ha se muze stát ze ms nedojde, nebo je to jen to špinění. Pokud bereš ha jak máš a ne jak lentilky, nebo nebyla nemoc ci leky, jak je napsáno v pribalovem letaku, byla bych v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
9.11.20 13:58

Když bereš antikoncepci, nemusíš mít MS vůbec. Ona to totiž ani není MS, ale krvácení z vysazení HA. Pokud bereš pravidelně, můžeš být v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 14:07

Muze to být ze stresu, ale když bereš antikoncepci, tak MS mít nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 23:51
@Alenkaalena píše:
Muze to být ze stresu, ale když bereš antikoncepci, tak MS mít nemusíš.

Mam jenom takovy hnedy vytok obcas s takovyma kouskama (pardon nevim jak jinak to popsat) tak me to docela desi.. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama