Reklama

Opožděná menstruace, negativní testy, bolesti v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vyvy
Povídálka 43 příspěvků 16.09.18 21:16
Opožděná menstruace, negativní testy, bolesti v podbříšku

Ahoj, jen takový dotaz… Možná se některé z vás stalo něco podobného.. mám opožděnou menstruaci už tři týdny… Každé cca dva nebo tři dny mě chytnou ostré bolesti v podbříšku… dělala jsem si jeden test v pátek a negativní. Další dnes a zase negativní. Druhá čárka nebyla ani slabá… Stalo se vám něco podobného? Pokud to není těhotenstvím a některé z vás se to stalo, tak čím to bylo? Už jedno batole doma máme, tak těhotenství už jsem si zažila a to jsem měla test hned pozitivní a příznaky… Moje dr má týden dovolenou, tak musím chvíli počkat a ze zvědavosti se ptám jestli se některé z vás stalo něco podobného? Děkuji za odpovědi :mavam: :kytka: :)

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 16.09.18 22:04

@Vyvy já mám teď zpoždění víc jak týden a teprve dneska jsem začla špinit .. ale mi se zpozdila o víc jak týden ovulace ( poznám dle bolesti ) takže jsem zpoždění čekala … Pokud jsou testy negativní , těhotenství to asi nebude…duch by tam byl už. Můžeš mít rozhozený cyklus…nebo cyklus bez ovulace…já bych asi skočila na gyndu ;)

janulka35
Povídálka 18 příspěvků 17.09.18 09:06

Ahoj mam neco podobneho,ostre pichani v podbrisku a bolest prsou. Neco mi i vyteka z nich. Test delan a stale negativni.Mohlo by se jednat o tehu? Nebo mi test z duvodu nynejsi chripky zkresluje testik.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:34

Zdravím všechny. Mam takový problém, se kterým bych se chtěla svěřit. MS mám pravidelnou, +- 1 den a vždy trvala 6-7 dní. Minulý měsíc šest dní zpoždění, tenhle měsíc týden zpoždění, ale MS trvala jen tři dny. Prsa mě bolela před MS, teď už ne, ale v podbřišku mam pořád takové píchání, mravenčení. S přítelem se snažíme o miminko. Můj dotaz zní, zdali s tím má někdo zkušenost, jestli je to normální mít po zpoždění MS jen tři dny a je možnost, že jsem těhotná, ikdyž jsem si test dělala docela brzy, byl negativní nebo mam začít panikařit a upalovat k doktoru ? Děkuju moc :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >