Opožděná menstruace, negativní testy, bolesti v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vyvy
Povídálka 43 příspěvků 16.09.18 21:16
Opožděná menstruace, negativní testy, bolesti v podbříšku

Ahoj, jen takový dotaz… Možná se některé z vás stalo něco podobného.. mám opožděnou menstruaci už tři týdny… Každé cca dva nebo tři dny mě chytnou ostré bolesti v podbříšku… dělala jsem si jeden test v pátek a negativní. Další dnes a zase negativní. Druhá čárka nebyla ani slabá… Stalo se vám něco podobného? Pokud to není těhotenstvím a některé z vás se to stalo, tak čím to bylo? Už jedno batole doma máme, tak těhotenství už jsem si zažila a to jsem měla test hned pozitivní a příznaky… Moje dr má týden dovolenou, tak musím chvíli počkat a ze zvědavosti se ptám jestli se některé z vás stalo něco podobného? Děkuji za odpovědi :mavam: :kytka: :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Megane 123
Kecalka 308 příspěvků 16.09.18 22:04

@Vyvy já mám teď zpoždění víc jak týden a teprve dneska jsem začla špinit .. ale mi se zpozdila o víc jak týden ovulace ( poznám dle bolesti ) takže jsem zpoždění čekala … Pokud jsou testy negativní , těhotenství to asi nebude…duch by tam byl už. Můžeš mít rozhozený cyklus…nebo cyklus bez ovulace…já bych asi skočila na gyndu ;)

janulka35
Povídálka 47 příspěvků 17.09.18 09:06

Ahoj mam neco podobneho,ostre pichani v podbrisku a bolest prsou. Neco mi i vyteka z nich. Test delan a stale negativni.Mohlo by se jednat o tehu? Nebo mi test z duvodu nynejsi chripky zkresluje testik.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 18:34

Zdravím všechny. Mam takový problém, se kterým bych se chtěla svěřit. MS mám pravidelnou, +- 1 den a vždy trvala 6-7 dní. Minulý měsíc šest dní zpoždění, tenhle měsíc týden zpoždění, ale MS trvala jen tři dny. Prsa mě bolela před MS, teď už ne, ale v podbřišku mam pořád takové píchání, mravenčení. S přítelem se snažíme o miminko. Můj dotaz zní, zdali s tím má někdo zkušenost, jestli je to normální mít po zpoždění MS jen tři dny a je možnost, že jsem těhotná, ikdyž jsem si test dělala docela brzy, byl negativní nebo mam začít panikařit a upalovat k doktoru ? Děkuju moc :)

jasmakmoch
Povídálka 42 příspěvků 02.01.19 17:03

Ahoj, tak já se také připojím :D MS jsem měla mít 29.12,do dneška nedorazila takže mám 4 dny zpoždění. Těhotenský test jsem si dělala před MS a i v den MS a oba testy negativní. :nevim: od té doby jsem žádný test nezkoušela. Myslíte že bych mohla být těhotná? Ovulku jsem měla 16.12 a to právě sex proběhl :roll: ale těm testům nerozumím :nevim:

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 02.01.19 17:05

@jasmakmoch pred MS ani v den MS nemusi byt dostatecne vysoke hCG. Zkus jeste test…my si bohuzel myslet muzeme co chceme, ale byt to muze jinak…drzim palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 14:22

Také mám již týden zpožděnou menstruaci, testy jsou všechny negativní, poslední jsem dělala dneska. Co byste radili dále dělat? Mám ještě počkat?

janulka35
Povídálka 47 příspěvků 06.03.19 09:51

ahoj, dne 11.11.2018 jsem prodělala samovolný potrat. nyní opět snaha o miminko. MS byla 28.12. - 2.1.2019, pote až 4.2.
ovulace byla 21 - 27.2. a v dny vysokých hodnod pro šanci na otěhotnění jsem měla styk. těhotenství plánujeme. takže dnes mám cca 6.dní před další ms. kdy mohu udělat test pro ověření jestli ano či ne. :think: :think:

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 06.03.19 10:20

@janulka35 pokud nedojde MS ;) pokud ale nevis, kdy ma prijit. Pockala bych aspon 14 dni od ovulace (kdyz rikas, ze vis, kdy byla :) )

Mon Ina
Nováček 4 příspěvky 06.03.19 22:51
Negativni tt

Ahojky,ja mám zpoždění uz 3 den,menses mam nepravidelnou ale vetsinou je driv nez byla minule. Mivam take PMS ale teď je to jiné. Prsa me pobolivaji,vetsinou u bradavek a mam je takove mekke a plnejsi. U pms byly tvrde jak kamen a bolely jak čert,ani jsem se jich nemohla dotknout. Ted uz se mi pridali i bolesti podbrisku,nafoukle bricho,navaly horka a hrozne se mi toci hlava. Test jsem si delala v den ocekavne menses(3.3.) a dnes zas(6.3.) a nic. Lecim se na opakovane kvasinky a obcas i na mocovy mechyr. Minuly mesic jsem mela velmi silnou ms asi 4 dny,pak na den nic a na druhy den se vratila. Ptala jsem se gynekologa a ten rekl,ze je to normalni,ze cyklus se meni. S pritelem se snazime o mimi,tak by me zajimalo,jestli jsem tehotna nebo jenom zpozdena ms. Nechci si delat plane nadeje.:pensive: a jeste bych chtela vedet,zda ma vliv na otehotneni snizena funkce sz. Diky moc za reakce.

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 07.03.19 08:38

@Mon Ina pokud mas 3 dny zpozdeni, test uz by mel neco ukazat, ja mela dve krasne carky. Samozrejme jsou vyjimky a stat se muze, ze jsi otehotnela pozdeji a test jeste nic neukazal. Ale nadeje bych si nedelala :nevim: kazdopadne tu stitnou zlazu - sama zkusenost nemam, ale rozhosne bych to konzultovala, vliv to mit klidne muze, i na ten cyklus (mam kamaradku a ta ani nemela MS nejaky cas a kdyz vyresila stitnou zlazu (nevim, zda mela zvysenou ci snizenou cinnost), tak za 2 mesice byla tehotna). Tak uvidis…jeste bych pockala rozhodne a pak zkusila test a uvidis. Max kdyz MS nedojde muzes zajit na krev ;) a tu stitnou zlazu bych resila…drzim palce :kytka:

Mon Ina
Nováček 4 příspěvky 07.03.19 12:11
Negativni tt

@Kukacka123 - diky za odpoved. Merila jsem si BT a vcera byla 37,4 ale dnes jen 36,7.:pensive: takze to je jen zpozdena MS a navic jsem zacala slabounce spinit. Ale je mi porad spatne,toci se mi hlava a jsem porad unavena a zaludek jak na vode. ŠŽ je zalecena,dneska jsem mela tlak 100/80. Mivam nizky ale toto je i pro me málo.:disappointed_relieved: no kdyztak zavolam na gyndu a uvidim. Jeste jednou diky.:wink:

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 07.03.19 12:17

@Mon Ina BT jsem nikdy nemerila, ale klesat asi nema. Spineni by asi byt nemelo, no uvidis. To co popisujes muze byt i pred MS, proste PMS. SZ zalecena je asi dulezita, vliv to dle me mit muze…kazdopadne pokud nemas nejake bolesti nebo tak, jeste bych pockala nez bych na gyndu volala. Holt se nekdy MS zpozdi i v pravidelnem cyklu :nevim: a pak to ma i ty „priznaky“ treba, ze je to pro telo jine…uvidis ;)

Immei
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 07.03.19 14:46

Ahoj. Pravděpodobně se opravdu jedná o opožděnou menstruaci. Jen jsem ti chtěla říct, že mám taky zaléčenou štítnou žlázu a těhotenský test byl stoprocentně pozitivní až 10. den po vynechání MS, TT odpovídal. Taky mě zajímalo, jestli to jiné nemají podobné. :nevim: Když ne teď, držím palce na příště :)

Mon Ina
Nováček 4 příspěvky 07.03.19 17:56

@Immei jj,diky,dnes jsem to dostala,tak snad příště. Ale trosku jsem už doufala…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama