Opožděná menstruace po nechráněném styku

Anonymní
7.5.20 03:33

Opožděná menstruace po nechráněném styku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Je běžné po prvním styku bez kondomu mít opožděné ms? Slyšela jsem od dvou kamarádek, že obě měly po styku bez kondomu zpoždění. Stalo se to i někomu dalšímu? Sama mám 3 dny zpoždění tak mě zajímá jestli to je nějaké „pravidlo“. Nejspíš k tomu také přispívá i nadměrný stres, ale zajímají mě vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1904
7.5.20 03:36

Moc okatý ;)
ačkoliv jinak celkem kvalitní parodie mnoha zdejších tazatelek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3832
7.5.20 06:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Je běžné po prvním styku bez kondomu mít opožděné ms? Slyšela jsem od dvou kamarádek, že obě měly po styku bez kondomu zpoždění. Stalo se to i někomu dalšímu? Sama mám 3 dny zpoždění tak mě zajímá jestli to je nějaké „pravidlo“. Nejspíš k tomu také přispívá i nadměrný stres, ale zajímají mě vaše zkušenosti.

Trapný troliku. Příště líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12377
7.5.20 07:38

Chce to víc snahy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 07:56

Nechápu, nejsem žádný troll, jenom se ptám jestli se to někomu stalo. Normálně jsem se zeptala, nevím co vám na tom příjde směšného. A že jsem to zveřejnila anonymně snad neznamená, že dotaz má menší váhu než kdybych se zeptala nkrmálně ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
3832
7.5.20 09:12

Jo jasně věříme ti. Udělej si tehotensky test, asi nebudeš stacit valit oči 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
7.5.20 13:20

No dejte pokoj… Dva dny před menzes sex a teď mám pět dní spozdeni… Byla by to velká náhoda… Dva dny zpět test na HCG negativní… Podle návodu lze určit těhotenství cca 11-14 den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.5.20 16:48

Ahojte holky..
Chtěla bych se zeptat koncem dubna jsem vysadila antikoncepci. Menstruaci jsem dostala normálně akorát jsem ji měla o den déle což je od 22.4. do 27.4. Pak už jsem ale prášky nebrala. Párkrát jsme s přítelem měli přerušovaný styk, jinak s ochranou. Před dvěma dny což je 20.5. jsem měla dostat menstruaci, ale zatím jsem žádnou nedostala a ani necítím žádné bolesti v podbřišku. Jediné co mě bolí jsou bradavky. Je možné že bych mohla být těhotná i přesto že jsme si dávali pozor. Přerušovaný sex jsme měli tak 3× jinak s ochranou. ( Prášky jsem brala 7 let)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4716
22.5.20 16:54

Tak když se takto nedostatečné chráníte, tak je dítě asi v plánu, ne? Proč už nebereš prášky? U přerušované soulože se otěhotnět dá. Udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
22.5.20 16:55

@Toka Jestli ti mešká menstruace, už by to mohl krásně ukázat tehotensky test. Ten sis dělala?

Jinak ano, těhotná byt můžeš. Osobně znam několik žen, co otehotnely z jediného nechraneneho styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.5.20 17:11

@truelly jojo dítě v plánu je, ale až tak během dovolené jsme plánovali na tom pracovat :) určitě se tomu nebráním kdyby to přišlo dříve…ale nebyla jsem si jistá jestli to je hned takhle ze začátku po vysazení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.5.20 17:13

@Tate nene ještě nedělala.. právě se ptám jestli to třeba není tou antikoncepci že jsem ji brala tak dlouho a jlabnez kdybych byla těhotná hned takhle ze začátku aby miminko pak bylo v pořádku takhle po těch práškách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
22.5.20 17:45

@Toka někdo otěhotní hned, já měla první cyklus po vysazení 52dnů. Chviličku to trvá než se tělo srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
22.5.20 17:50

Po vysazení ha, což je cca rok mi menstruace takhle hapruje pořád, den, dva, pět,… Celou dobu provozujeme přerušování a zatím jsem neotěhotněla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.5.20 18:03

Tak to doufám že se mi to co nejdříve srovná jestli je to jen spoždění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu