Opožděná menstruace po pokusu o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabrianka
Nováček 5 příspěvků 28.01.18 12:33
Potrat???

Zdravim a prosim o „pokec“ od 3.1. Sem mela 5× pokus o mimi. Posledni vcera rano. Posledni MS byla od 25.12. Nildy se mi MS nespozdila vic jak o den. Ted sem to mela dostat 24.1. A nic. Az dnes 28.1… Takze to vypada, ze se mimi nepovedlo. Nebo mela ste nektera krcaceni v zacatku tehu? Nevim zda je to klasicka MS nebo neco jineho. Jinak mame dceru, ktera se nam povedla na poprve

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:07

No.. na začátku těhu i tak může někdo menstruovat :) nejjednodušší řešení je zkusit udělat test.. Jinak se mi před vánoci „povedlo“ to, že jsem myslela že jsem těhotná.. vymyslela jsem si všechny možné příznaky a nepříznaky a tím si posunula menses o 3 dny :roll: takže to může dělat i psychika a menstruace se ti třeba dostavila.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 28.01.18 13:12

Udelej test. budeš mít hned jasno.

Sabrianka
Nováček 5 příspěvků 28.01.18 13:12

@Elis95 test mi sem si delala vcera rano.. Negativni :/ me se prave nildy takhle ms neopozdila. Max. jeden den, ale ne 4. Take dobry, snad sme si to taky jen „neprivolali“ ale prave mi prijde divny, ze by se nam to na 5 nepovedlo

Sabrianka
Nováček 5 příspěvků 28.01.18 13:14

Test i pri krvaceni???

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 28.01.18 13:18

Je úplně běžné, že se těhotenství nepovede na 1. pokus. Tak snad brzy.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:19
@Sabrianka píše:
@Elis95 test mi sem si delala vcera rano.. Negativni :/ me se prave nildy takhle ms neopozdila. Max. jeden den, ale ne 4. Take dobry, snad sme si to taky jen „neprivolali“ ale prave mi prijde divny, ze by se nam to na 5 nepovedlo

Jako že se snažíte 5 měsíců a nepovedlo se? Pardon asi zklamou… My jsme oba v naprostým pořádku…jsem zdravotně ukázkový pár.. i přesto to 3 roky nejde.. :(

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:20
@Elis95 píše:
Jako že se snažíte 5 měsíců a nepovedlo se? Pardon asi zklamou… My jsme oba v naprostým pořádku…jsem zdravotně ukázkový pár.. i přesto to 3 roky nejde.. :(

Jo pardon přehlédla jsem. 5× do měsíce.. My jsme se milovali ob den aby jsme ovulaci nepropasli. Po dvou letech jsem se na toto vykaslala

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.01.18 13:28

Jakože je vám divné že z pěti styků které proběhly od 3.1.se to nepovedlo???

Sabrianka
Nováček 5 příspěvků 28.01.18 13:28

@Elis95 nam se prave dcera „povedla“ na poprve… Me spis zarazila ta opozdena ms. Takhle ae mi nikdy nespozdila.

Sabrianka
Nováček 5 příspěvků 28.01.18 13:29

@Oplatečka divna mi prijde hlavne oppzdena ms. Nikdy se mi nespozila. A ptam se, zda mel nekdo nazacatku tehu MS

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 28.01.18 13:34

@Sabrianka fakt to nehroťte. Co budete dělat za půl roku?? Nechápala jsem ženy co se divili a hroutili u toho že se jim za 5 měsíců nepovedlo. Ale toto… navíc vaše tělo není stroj a nemůže fungovat stále na 100 procent..navíc taková od odchylka není ani nepravidelnost. Je to naprosto normální. Za oddálení může třeba nachlazení, stres, malá cysta která se hned vstřebá… Hoďte se do klidu a začněte panikarit až po 3 letech jako já

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.01.18 13:35
@Sabrianka píše:
@Oplatečka divna mi prijde hlavne oppzdena ms. Nikdy se mi nespozila. A ptam se, zda mel nekdo nazacatku tehu MS

Nikdo nemůže mít v tehu ms, pokud je v tehu krvácení tak je to jiného původu, bývá však mnohem slabší než ms…švagrová si myslela že má slabší ms a byla tehu 4měsíce!! Pravděpodobnější je že se ti vlivem stresu z očekávání ms opozdila…test můžeš provést i při krvácení, jen použij tampon ať se ti moč nesmisi s krví.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.01.18 13:38
@Elis95 píše:
@Sabrianka fakt to nehroťte. Co budete dělat za půl roku?? Nechápala jsem ženy co se divili a hroutili u toho že se jim za 5 měsíců nepovedlo. Ale toto… navíc vaše tělo není stroj a nemůže fungovat stále na 100 procent..navíc taková od odchylka není ani nepravidelnost. Je to naprosto normální. Za oddálení může třeba nachlazení, stres, malá cysta která se hned vstřebá… Hoďte se do klidu a začněte panikarit až po 3 letech jako já

Asi tak…první dítě máme po čtyřech mesicich snažení a na druhé čekáme už 11měsíců..také mám kamarádku která do toho vlitla napoprvé a teď je šokována že se snaží,,už" tři měsíce.

Eva0306
Nováček 4 příspěvky 28.01.18 13:41

Ahoj Já bych se chtěla zeptat zda tu má někdo takové zkušenosti v zaří jsem musela podstoupit potrat ze zdravotních promblemu čekala jsem jednovaječná trojčata dost mě to zasáhlo. Snažíme se o další mimi včera jsem to měla dostat ale nic z prsou mi teče po zmáčknutí tekutina ale digitalni test je negativní beru acylpirin mam chřipku je možné že lěky to nějak narušují. A jsem hrozně přecitlivěla furt bulím děkuji za rady už jsem zoufála že to nejde

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama