Opožděná menstruace skrze prášky na zánět ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 494 příspěvků 28.08.18 13:21
Opožděná menstruace skrze prášky na zánět ?

Ahoj. Mám dva dny opožděnou menstruaci. Je pravda, že jsem zaváděla deset dní prášky Entizol, měly by být nějaké silnější. Ale nepíší u nich, že se může rozhodit cyklus. TT negativní a předmenstruační přiznaky zatím žádné.. možná nafouklé břicho :nevim:.. a během dne mě je teda několikrát nevolno většinou u jídla.. nechápu co se děje.. nemáte někdo zkušenost?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11322 příspěvků 31.08.18 19:09

Dobrý den,

zkuste svůj dotaz vložit do poradny gynekologa, odborník vám poradí nejlépe :)

Pěkný večer :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >