Opožděná menstruace (těhotenství snad vyloučeno)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ceileen
Nováček 3 příspěvky 16.11.18 12:43
Opožděná menstruace (těhotenství snad vyloučeno)

Zdravím! Ke dnešnímu dni se mi menstruace opožďuje o 8 dní. Je mi 18 a jsem panna. Nějaké zkušenosti už mám, ale styk neproběhl. Asi jsem paranoidní, ale naposledy jsem něco potencionálně vedoucího k těhotenství (petting, kontakt sliznice s preejakulátem) prováděla v červenci. Od té doby jsem měla každý měsíc pravidelnou menstruaci, až doteď. Asi jsem paranoidní, ale je pitomost, abych byla v pátém měsíci těhotenství a ničeho si nevšimla, ne? :lol: Obézní nejsem. Omlouvám se za debilní dotaz, ale už mi z toho fakt začíná hrabat, do toho maturita a přijímačky na vysokou, no hrůza. :zed:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 16.11.18 12:52

@ceileen Ano, je to debilní dotaz. :) Nematuruješ z biologie že ne? :mrgreen:

iwinek
Kecalka 108 příspěvků 16.11.18 12:53

Ahoj těhotenství to nebude. Viděla bych to na nervíky. Někdy na ně tělo reaguje takhle. I mě se to několikrát takhle stalo. Pro klid v duši, ale můžeš zkusit test nebo se objednat na gyndu.

iwinek
Kecalka 108 příspěvků 16.11.18 12:54
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 16.11.18 13:04

@ceileen ano debilni dotaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >