Opožděná menstruace při hormonální antikoncepci, negativní test

51
5.1.21 16:03

opožděná menstruace,Ha, Negativní TT

Zdravím, nastal takový problém. Beru antikoncepci Daylette. Beru jí 4 rok. Ovšem minulý měsíc jsem nedostala jinak pravidelnou menstruaci. Po týdnu zpoždění jsem si dělala test a vyšel negativní. Prášky jsem brala dál a dnes se měla dostavit další menstruace a zatím nic, dělala jsem si dnes test a opět negativní. Nesetkala jste se s tím některá z Vás?
Děkuji za zkušenosti.
Přeji hezký zbytek dne. :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
950
5.1.21 16:05

Je úplně běžné, že některé cykly menstruace nedojde. Navíc máš negativní test, tak n vím, co by jsi ještě chtěla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.1.21 16:12

@Nicole 1234
třeba v čem by mohl být problem? zda se některá s tím nesetkala.
Nikdy jsem se s tím nesetkala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19599
5.1.21 16:22
@Sedivka107 píše:
@Nicole 1234
třeba v čem by mohl být problem? zda se některá s tím nesetkala.
Nikdy jsem se s tím nesetkala…

možná si přečíst příbalový leták. :think: U většiny HA bývá napsáno, že se krvácení nemusí dostavit vůbec. A pak ještě doporučuji pročíst jak ha obecně funguje. A že krvácení u HA není menstruace, proto je zbytečné řešit jeho opoždění nebo absenci..

Pokud ji bereš, tak jak se má, pak bych se těhotenství nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
5.1.21 17:42

Mě se to stalo po letech s HA taky, prý se mi i zmenšila děloha, vůbec jsem nekrvácela pár měsíců za sebou. Doktor mi chtěl HA změnit, ale plánovali jsme pak těhotenství, tak to nemělo smysl. HA jsem vysadila a otěhotněla na první pokus.
Tak to prober s gyndařem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.1.21 19:01

@Suelinda
Nikomu v mém okolí se to nikdy nestalo tak jsem znervoznela co se děje.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 16:56

Opožděná ms při bráni HA

Dobrý den, mam na vás prosbu. Beru už rok a půl antikoncepci Calleto. Do této doby bylo vše v pořádku, antikoncepci beru pravidelně a včas.
Asi před 14 dny mě začalo hrozné kručení a bublání v břiše, žádná extra bolest se neukazuje. A trvá to do ted.
Hlavní problém je, že jsem momentálně měla mít menstruaci, ale nedorazila.
Nevíte, co by to mohlo být?
Je to nějaký střevní problém a proto ms nedorazila, nebo těhotenství?
(Přítele mam a máme spolu pohlavní styl)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 17:36

Opožděná menstruace

Ahoj, mám dotaz a snad by někdo tady mohl mít podobné zkušenosti. Beru antikoncepci Menyan a momentálně jsem ve stadiu sedmidenní pauzy. Menstruace se ovšem ještě nedostavila. Mám pravidelný pohlavní styk a prášky beru pravidelně každý den ve stejnou dobu a na žádnou pilulku jsem nezapomněla. Myslíte, že za opožděnou menstruaci mohou hormony nebo je možnost těhotenství?
Děkuji moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat