Opozděná ms a divné chování těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 23:11
Opozděná ms a divné chování těla

Ahojky :mavam: chtěla bych se Vám svěřit se svým problémem. Mám opožděnou ms o 7 dní. Dnes mi bylo celý den tak nějak střídavě dobře a nevolno. Do toho mě hrozně bolel pupík. K večeru jsem dostala zimnice, ale teploty nemám. Hrozně bych si přála, aby to bylo mimi :srdce:. Tak jsem se přišla poradit k Vám.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 11.10.18 23:14
@Anonymní píše:
Ahojky :mavam: chtěla bych se Vám svěřit se svým problémem. Mám opožděnou ms o 7 dní. Dnes mi bylo celý den tak nějak střídavě dobře a nevolno. Do toho mě hrozně bolel pupík. K večeru jsem dostala zimnice, ale teploty nemám. Hrozně bych si přála, aby to bylo mimi :srdce:. Tak jsem se přišla poradit k Vám.

A my se zeptame už sis dělala test?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 23:16

@lachtanice86 ještě ne. Zítra se na to vrhnu, ale bojím se že tam nebudou //

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 11.10.18 23:18
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ještě ne. Zítra se na to vrhnu, ale bojím se že tam nebudou //

No tak to ti nikdo neřekne. Asi nevíš kdy byla ovulace? Prostě udělej test a výsledek víš do 5ti minut

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 23:20

@lachtanice86 zkusím to, děkuji za reakci :srdce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 12.10.18 03:31

Zisi to je zas vesteni z kristalovy koule toto… ;) ja ti muzu rict jen to, ze jsem byla tehotna 3×, z toho mam 2 deti a ani jednou jsem takovehle priznaky nemela. Blbe mi bylo akorat z kafe - I jen z te vune, z cisteni zubu a z vydychanyho vzduchu, nedejboze v kombinaci se smradem z cigaret a vonavek - takze mhd fakt zazitek:)) Ja tehu krome testu poznala vzdycky prave I tak, ze mne kafarce najednou kafe nechutnalo, delalo se mi z nej soufl a samozrejme jsem to nedostala. Coz jsem ale v prvnim tehu trochu pripisovala poradnymu nachlazeni (jeste navic kvuli praci castecne prechozenymu) a v tom 2. (uspesnem, takze tretim, mezitim 1 SP) zase Duphastonu - tehdy jsem ho brala na srovnani cyklu z 21-22 dni, aby se protahl na aspon 25, bo se mi nestihaly uhnizdit vajicka. A kdyz se MS nedostavila ani za 28 dni tj.tyden po mem obvyklem intervalu, uz jsem to nevydrzela a ty testy si koupila rovnou asi tri :mrgreen: Pak ve mne hrklo jeste asi pul roku po porodu, to uz mi ms prisla 3× celkem pravidelne a najednou tyden zpozdeni, ale na testu nebylo nic, mens. prisla po 6 tydnech a od te doby zase chodi + - pravidelne. Tak drzim palce, aby to nebylo jen vsugerovane, to se taky nekdy stava, kdyz se na to moc mysli;)

splendis
Kecalka 147 příspěvků 12.10.18 07:33

Moc bych ti přála aby si těhotná byla, ale opravdu nemůžeš čekat ze ti tu někdo řekne ze jsi nebo nejsi těhotná. To zjistíš jenom ty . Podívej, já mám skoro pokaždé příznaky takový ze mi to rozum nebere a vtip je v tom, že přirozeně být těhotná nemůžu. Tak se nerid nějakými příznaky to moc nefunguje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 11:05
Divná ms

Ahoj holky, chtěla bych se poradit. Minulý týden ve středu jsem měla na TT slabého ducha, ve čtvrtek jsem začala slabě špinit, a ještě ten den večer jsem si na vložce našla kus něčeho, nevím co to bylo. Ten den mě akorát píchalo v podbříšku, jinak nic. Řekla jsem si, že asi nic, že to prostě odešlo. Akorát že jsem špinila čtyři dny, bez kusů sliznice, nic mě nebolelo. Napadlo mě si v sobotu jen tak udělat TT, a ten byl jasně pozitivní. Tak jsem si pro jistotu v neděli udělala další tři, a ty byly opět pozitivní. Dokonce i CB ukázal 1+2. Jsem s toho zmatená. Nestalo se to někomu ? Myslela jsem, ze to odešlo, tím pádem by hcg nemělo dal růst, ne ?
K Dr jdu příští úterý, ale jsem dost nervózní. Co to muže být ? :,(

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 19.11.18 11:08

Budeš těhotná, někdo v začátku špiní, to je celkem běžné, jsou i ženské co mají normálně MS a jsou těhotné. Kdybys potratila bude to jako hodně silná MS a budou odcházet kusy sliznice.

sediza
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 19.11.18 11:09

Může to být i mimoděložní tehotenství, anebo taky prosperující těhotenství nebo neco jiného. Objednala bych se ke gynekologovi jeste na tento tyden.

Simona9898
Nováček 2 příspěvky 19.11.18 11:27

Ahoj , holky chtela jsem se zeptat za jak dlouho od poceti ukaze tehotensky test těhotenství ? Je to cca tyden a vcera vecer kdyz jsem si udelala večeři, tak se mi udělalo šíleně zle , zvracela jsem a musela jsem to jit zaspat . Ale mam den pred MS a přijde mi to šíleně bry . , :?

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 19.11.18 11:53

@Simona9898 tak 2 týdny od ovulace. Týden je moc brzo, jak na test tak na příznaky.

Simona9898
Nováček 2 příspěvky 19.11.18 12:08

@Kriss Tina Taky si to myslím . A děkuji .  :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 12:46

@Kriss Tina Takže myslíš, ze je všechno v pořádku ? Ale co ten kus ?

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 19.11.18 12:49
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Takže myslíš, ze je všechno v pořádku ? Ale co ten kus ?

Nevím, to mohla klidně být nějaká krevní sraženina :think: objednej se na gyndu, vezmou ti krev a uvidíš

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >