Opožděná MS - cysta, myom či těhotenství? Zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betty2108
Nováček 10 příspěvků 3 inzeráty 31.12.18 23:16
Opožděná MS - cysta, myom či těhotenství? Zkušenosti

Ahojky,
Tak nevim zda jen neplašim. Čekám a čekám a ona - MS stále nikde.
OVU byla cca 13.12 sex jsem mela den před a pak dva dny po OVU. Nechráněný čili vim, že bych těhotná mohla byt.

MS měl přijít 27.12 (většinou mám cyklus kolem 23-25dni-jde teprv o 4ty cyklus od porodu) jsem 11mesíců po porodu císařem.

Jenže od toho 27 mi začali bolesti, neustále “tlak” v břiše a bedrech, nevolnost, bolesti hlavy, bolesti v podbřišku.

Krom těhotenství přemýšlím pravě nad cestou a nebo myomem - na ten mě před cca 4mi měsíci mi gyndařka upozorňovala.

Spíš se chci optat Vás které jste meli opozdenou MS a meli jste cystu nebo myom zda vám vynechala MS, jaké byli popřípadě bolesti?

Bohužel, az do 2.1 budu stále nervózně na tu mršku čekat.

I když kdo ví, podobně jako ted panikarim a jaké mam pocity, jsem mela při malé.
Jen si teda nedokážu predstavit ten zahul sama.

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 31.12.18 23:31

Cysta mi menstruaci posunula několikrát.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 31.12.18 23:49

@Betty2108 a proč si neudelas test? Než si vypsala tady ten příspěvek, tak mohlo být hotovo, když cekas od 27.12. Po porodu mám cyklus stejný jako před. Neplasila bych, zvlášť jestli kojis… tak vše nej v novém roce :kytka:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6928 příspěvků 01.01.19 05:36

@Betty2108 a test si neudělaš proč? A cysty jsem měla několikrát a několik měsíců a ms mi to nepohnulo nikdy.

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 01.01.19 06:53

Na konci zari si psala,ze si samozivitelka,v lis­topadu jak to udelat abys mohla studovat skolu kdyz jsi na dite sama a najednou mas partnera se kterým se snazis o dite?

Betty2108
Nováček 10 příspěvků 3 inzeráty 01.01.19 08:39

@lachtanice86 Test doma ještě nemam, pres svátky a návštěvy nebylo moc času pro nej běžet, takze testovat budu az zitra :) mam obavu pravě aby ro nebyla cysta a neudělalo to paseku a nemusela do nemocnice.

@karkarka ano je to tak, bývalí partner si ze mě dela “dobry den” s dcerou žijí sama už za chvíli rok (s bývalým jsem byla 5let, do jejího narození během porodu to šlo do kopru neboť jsem měsíc byla ve špitálu s předčasným porodem) od jejího narození, dálkové studují školu a před dvěmi měsíci si otec od malé vzpomněl že mu šíleně chybime - velmi komplikovaný vztah (ještě par měsíců před porodem byl, pak jsme se rozešli, snažila jsem se to nějak vyřešit aby jsme spolu vycházeli, pak si našel partnerku nas odstřihl a choval se hnusně, opustila ho a najednou se šíleně staral a omlouval se, ja pitomec ho “vzala z5” a před týdnem se na nas o5 vykašlal. Spali jsme spolu antikoncepci jsme řešili - pesar, nechtěla jsem hormonální.
Když bych byla těhotná, tak mam spíš obavu abych zvladala obě děti sama, když by šlo o cystu či myom tk abych časem nebyla v nemocnici pochybuji, že by si našel cas na to hlídat malou každý den.

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 01.01.19 10:16

@Betty2108 takmeli ste ochranu nebo ne.v prvním příspěvku pises ze ste se nechranili a ted ze si mela pesar.hlavne se modli,at tehotna nejsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >